sáčkový vysavač • manuální řízení výkonu • rukojeť Ergo Comfort s funkcí Easy Brush • otáčecí kolečka • 8,4m kabel • 11m akční rádius • úložný systém pro příslušenství • ukazatel plného sáčku •...
Zatočte s prachem, vlasy, chlupy a dalšími nečistotami rychlostí blesku. Pořiďte si sáčkový vysavač od společnosti Rowenta, který je vybaven teleskopickou hubicí s ergonomickou rukojetí pro snadné a pohodlné použití. Práce vám půjde od ruky. Dlouhý kabel zajišťuje vysoký akční rádius 11 metrů, takže i čištění velkých místností zvládnete bez nutnosti přepojování koncovky do bližší zásuvky.
Nečistoty se usazují ve velkém patentovaném sáčku Hygiene+. Indikátor vás informuje o jeho naplnění a potřebě výměny, kterou provedete během několika vteřin. Aby během úklidu nedocházelo k víření prachu, vysoce účinný HEPA filtr prachové částice spolehlivě uzavře uvnitř sáčku. Součástí balení je bohaté příslušenství, mezi nímž nechybí hubice na parkety, mini trubokartáč, štěrbinový nástroj PRECISION FLEX a hubice na čalounění.
Značka Rowenta si je vědoma dopadů změn klimatu, a proto se neustále snaží přispívat k udržitelnějšímu způsobu života. Její snahou je tedy neustálá optimalizace spotřeby zdrojů při vývoji a používání jejích výrobků. Proto přichází s inovativní technologií Effiwats, která ve výrazné míře snižuje spotřebu energie, aniž by docházelo ke snížení účinnosti vysávání a sacího výkonu. Můžete se tedy spolehnout na sací výkon, který je srovnatelný s 2 200W vysavačem, ale s až 5× nižší spotřebou elektrické energie.
Optimalizovaný průchod vzduchu a vysoce účinná sací hubice.
Díky čtyřem extra velkým kolečkům je pohyb po domě hračkou a nezabere vám mnoho sil. Vysavač dokáže jezdit jakýmkoli směrem, a to včetně jízdy do boku. Manévrovatelnost je tak zcela špičková.
S délkou kabelu 8,4 metru získáte celkový akční rádius až 11 metrů. Ani vysávání velkých místností proto nebude žádný problém, nebudete muset ztrácet čas a práci přerušovat, jen abyste přepojili kabel do bližší zásuvky.
Vysavač Rowenta perfektně uklidí všechny typy povrchů. Pomůže vám k tomu univerzální patentovaná hubice P3WER GLIDE, která je trojnásobně polohovatelná. Spolehlivě odstraní prach a další nečistoty z koberců, parket, kachliček i linolea.
V místnosti bude čisto nejen po úklidu, ale i během něj. Prach se nevíří, ale je bezpečně uzavřen v patentovaném sáčku Hygiene+ se samouzavírací klapkou. Ta napomáhá i hygienickému vysypávání.
Součástí příslušenství je speciální turbokartáč určený pro efektivní vysávání zvířecích chlupů a vlasů. Ty se rády usazují na nábytku i v koberci a obecně jdou jen těžko odstranit. S turbokartáčem však pro vás nebudou představovat sebemenší problém a z vysavače Rowenta X-Trem Power 4A RO6887EA se rázem stane výkonný vysavač na chlupy. Doprovodný filtr High Efficiency navíc zachycuje alergeny a bakterie, aby vaše domácnost zůstala vždy čistá.
Dokumentace k tomuto produktu | |
---|---|
LR-RO6887EA-2211400331-LOC_CE-CS_CZ | Stáhnout / (1001.7 kB) |
IFU_RO68xx | Stáhnout / (5.89 MB) |
Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.
Hodnotilo 3 uživatelů
Celkově je lux velmi dobrý, není extrémně hlučný a přesto má skvělý sací výkon. Oceňuji zejména ergonomickou rukojeť, která je při své délce vhodná i pro 182 cm vysokého chlapa, jakkoliv se luxu snažím vyhnout. Co mě ale zklamalo jsou kolečka. Čtyři kolečka byly příslibem a opravdu lux doslova lítá, ale nepřejede ani vlastní kabel a to by se čas od času opravdu hodilo. Obdobné je to s jakoukoliv překážkou, i při nájezdu na kusový koberec mu musíte pomoci, ale celkově spokojenost.
Vysavač je tichý, výkonný, díky nástavcům vysaju každý kout a skvěle se hodí i k vysávání auta. Zápory žádné nepozoruji.