×
Kód: STS365752 ID: 1499674

Odvlhčovač Stadler Form ALBERT (365752)

5 (1)
doprava zdarma EXTRA SLEVA 10 %

kvalitní odvlhčovač vzduchu • až do 20 litrů/den • nádoba o objemu 4,6 litru • určeno pro místnosti: až do 70 m² • digitální hydrostat • 24hod. časovač • naklápění výstupního otvoru – Swing mód •...

12 390 Kč
u vás již 30.05.

Vše o produktu

 Stadler Form ALBERTStadler Form ALBERTOdvlhčovač vzduchu Albert od značky Stadler Form zlepší klima ve všech místnostech, kde je přebytek vlhkosti – může jít například o suterén, zatopený dům či prádelnu. Albert si jednoduše ví rady se vším! Jeho elegantní vzhled je navíc dílem světoznámého designéra Mattiho Walkera a kromě toho vyniká i vysokým výkonem, neboť za jeden den (24 hodin) zvládne zkondenzovat až 20 litrů vody. Vhodný je tak i do extra velkých místností o velikosti až 70 m².Voda se přitom shromažďuje ve speciální nádobě o objemu 4,6 litru a je možné ji s asistencí přiložené hadice připojit rovnou k odpadu, čímž zajistíte kontinuální provoz. Její využití však není nezbytné – stačí, když sami vždy vyprázdníte nádobu. Přístroj vás na to automaticky upozorní tím, že se vypne.Benefitem je v podání Alberta také snadná manipulace. Na spodní straně můžete nalézt chytře schovaná kolečka pro snadný přesun. Odvlhčovač tak můžete snadno přesouvat z místnosti do místnosti, jak se vám zrovna hodí. Navíc je velmi skladný a tichý, takže o něm budete sotva vědět. Naklápěcí výstupní otvor pak obstarává rovnoměrnou distribuci suchého vzduchu do celé místnosti.Pomocí přehledného panelu v horní části displeje pak lze například volit jednu ze tří rychlostí, nastavit noční režim se ztlumeným svitem displeje či aktivovat 24hodinový časovač zapnutí či vypnutí přístroje.

Příjemné rozměryAlbert je výkonný přístroj, ale přitom i tichý a příjemný společník. Díky kompaktním rozměrům působí nerušivým dojmem a sotva si všimnete, že je v pokoji. Kombinace tichého chodu se speciálním nočním režimem pak znamená, že vás nebude rušit ani při spánku, takže jej můžete využít i v ložnici či dětském pokoji.

Kontinuální provozAlbert je vybaven nádobou na vodu o objemu 4,6 litru – díky tomu záleží jen na vašich preferencích. Využijete přiloženou hadici a připojíte přístroj k odpadu, aby byl zajištěn nepřetržitý provoz, nebo raději jednou za čas vyprázdníte nádobu?

Snadná údržbaÚdržba přístroje a manipulace s nádobou na vodu je snadná jak jen může být. Nádobu totiž snadno vysunete z boku odvlhčovače a s ní se automaticky vyklopí madlo, za nějž ji lze vyjmout.

Chytře schovaná kolečkaHodilo by se vám odvlhčovač využívat ve více místnostech? S Albertem máte vyhráno a nemusíte kupovat více přístrojů. Nabízí totiž téměř neviditelná kolečka na spodní straně, takže jej můžete během pár minut bez námahy přemístit, kam se vám hodí.

Rovnoměrná distribuce vzduchuNaklápěcí výstupní otvor pro odvlhčený vzduch je zárukou toho, že Albert bude rovnoměrně distribuovat suchý vzduch do všech částí místnosti. Na vás je jen zvolit, jak rychle se tak má dít.HydrostatPřístroj nabízí i integrovaný hydrostat. Kolečko na ovládacím panelu umožňuje nastavit vlhkost, které chcete v místnosti dosáhnout a udržovat. Rozsah nastavitelných hodnot je 30 až 80 %.

Inteligentní časovačK dispozici je i chytrý časovač, díky němuž můžete nastavit zapnutí či vypnutí přístroje až na 24 hodin dopředu. Ideální například pokud chcete ušetřit s nočním proudem.

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce 365752
Displej ano
Doporučený pokojový prostor 175 m3
Hlučnost 44 dB
Objem nádrže (na vodu) 4.6 l
Počet stupňů výkonu 3
Značky Stadler Form
Rozměry výrobku
Hloubka výrobku 15.0 cm
Rozměry balení
Šířka výrobku 40.0 cm
Výška výrobku 32.0 cm
Hloubka výrobku 72.0 cm
Hmotnost výrobku 5.0 kg

Uživatelské recenze - Odvlhčovač Stadler Form ALBERT (365752)

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

5
(100%)

Hodnotilo 1 uživatelů

Hodnocení zákazníků

Marie
28.02.2022 v 06:11
100 %

Zatím je vše v pořádku a odvlhčovač odvlhčuje. Jsme spokojeni.

Celková spokojenost
Marie
28.02.2022 v 06:11
100 %

Zatím je vše v pořádku a odvlhčovač odvlhčuje. Jsme spokojeni.

Celková spokojenost

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Kód výrobce 365752
Displej
ano
Doporučený pokojový prostor 175 m3
Hlučnost
44 dB
Objem nádrže (na vodu) 4.6 l
Počet stupňů výkonu 3
Značky Stadler Form
Hloubka výrobku 15.0 cm
Šířka výrobku 40.0 cm
Výška výrobku 32.0 cm
Hloubka výrobku 72.0 cm
Hmotnost výrobku 5.0 kg

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky + 5let 3 593 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 2 726 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 1 363 Kč