×
Kód: TOMRIDER42CE19 ID: 1468504

Navigační systém GPS Tomtom Rider 42 CE19 (1GE0.029.20) černá/kovová

navigační systém speciálně pro motorky • 4,3" dotykový displej • rozlišení: 480×272 px • funkce klikaté a kopcovité silnice • plánování okružních tras • upozornění na rychlostní radary • voděodolná...

? 9 990 Kč
0 Kč
Není skladem?

Popis produktu

navigační systém speciálně pro motorky • 4,3" dotykový displej • rozlišení: 480×272 px • funkce klikaté a kopcovité silnice • plánování okružních tras • upozornění na rychlostní radary • voděodolná konstrukce (IPX7) • plánování tras na PC • Bluetooth (podpora handsfree) • 8GB paměť • slot na micro SD karty • 6hodinová výdrž na nabití • dodávané příslušenství: držák na motocykl, držák RAM, USB kabel, napájecí kabel

TomTom Rider 42


Také milujete ten pocit, když nasednete na motorku a jízdou si dokonale vyčistíte hlavu? S navigací TomTom Rider 42 budou vaše cesty ještě zábavnější. Pomůže vám totiž prozkoumat nové trasy. Je přímo uzpůsobena pro využití na motorkách, což je znát jak na kompaktních rozměrech a zvýšené odolnosti, tak i dodávaném balení, kde najdete vše podstatné. Rider dokonce odolá i dešti (plní přísnou certifikaci IPX7) a do cíle vás vždy dovede prostřednictvím 4,3palcového displeje s dotykovým ovládáním a podporou ovládání v rukavicích.


Nejen hardware, ale i software je optimalizován pro využití na motorkách. Nabízí se totiž i speciální funkce pro vyhledávání kopcovitých a klikatých silnic, abyste se vyhnuli stereotypu v podobě dlouhé jízdy po rovinách. Cesty si samozřejmě můžete naplánovat i doma  na PC a stejně tak se nabízí i okružní trasy. Nejednou pak využijete Bluetooth pro hovory i sdílení dat s dalšími motorkáři.


Jste motorkář tělem i duší? Já také, a proto vám na cestách vždy pomůžu. 

Klikaté silnice


Zapomeňte na nudné rovinky a užijte si jízdu klikatými silnicemi. Dokonce si lze vybrat náročnost trasy – o vše ostatní se navigace postará sama. K dispozici jsou hned tři úrovně klikatosti: nízká, střední a vysoká.


 


Kopcovité silnice


Omezováni nebudete ničím. Můžete se vydat i do kopcovitých terénů a zvolit si počet stoupání a klesání v dané jízdě. Vybírat je možné ze tří úrovní kopcovitosti: nízké, střední nebo vysoké.


 


Plánování okružní trasy


Dorazili jste na místo, ale zpátky se vám nechce jet tou samou cestou, kterou jste si už prohlédli? Není problém – TomTom Rider vás zvládne automaticky domů dovést neokoukanou trasou.


 


Chytrá obrazovka


Tento model nejenže je možné ovládat v rukavicích, ale i nastavovat citlivost displeje. Nabízí se proto speciální režimy pro lehké a těžké rukavice.


 


Doživotní regionální mapy


Je jedno, kam se vydáte. S navigací TomTom Rider vždy budete vědět, kde právě jste a kudy máte jet. Mapy jsou navíc pravidelně aktualizovány, a to po celou dobu životnosti navigace.


 


3měsíční přístup ke službě Rychlostní radary


Součástí setu je i přístup ke službě Rychlostní radary. Ta vás upozorní, když se blížíte k rychlostnímu radaru.


 


Varování na místa častých nehod a konec dopravní zácpy


K dispozici je i funkce varování na místa častých nehod a konec dopravní zácpy. Právě díky ní budete upozorněni na to, kde se vyplatí jet opatrně. Vyhnete se tak nebezpečí náhlého brzdění a do cíle dorazíte v klidu.


 


Služba MyDrive


Plánovat trasy, ukládat oblíbená místa nebo kontrolovat dopravní situaci – to vše lze nejen z navigace, ale i pomocí smartphonu, počítače či tabletu. Stačí, aby se následně v automobilu mobilní telefon spároval s navigací a vše bude synchronizováno.


 


Sdílení přes Bluetooth


Skrze bezdrátovou technologii Bluetooth se lze s ostatními řidiči podělit o svou trasu.


 


Podpora handsfree


S navigací volejte, i když je váš smartphone právě v kapse či batohu. TomTom Rider s ním totiž propojíte prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth.


 


Zvýšená odolnost


Displej je možné díky speciální povrchové úpravě ovládat i v rukavicích – bez prodlevy reaguje na dotyk a nebojí se ani deště. Navigace plní odolnost dle certifikace IPX7.


 


Pozice na výšku


Navigaci je možné otočit na výšku a zobrazit tak více zatáček, které vás na trase čekají. Díky tomu se na ně můžete s předstihem připravit.


 


Plánovač trasy


S pomocí služby Tyre Pro si můžete trasu naplánovat dopředu. Jde o interaktivní software, s ním lze intuitivně vyhledávat, navrhovat a upravovat trasy na počítači ještě předtím, než je odešlete do své navigace.


 


Podrobné mapové pokrytí


Belgie, Dánsko, Francie, Itálie, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Malta, Maďarsko, Monako, Nizozemsko, Německo, Polsko, Rakousko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Vatikán, Česká republika, Švýcarsko

Technické parametry

Vlastnosti
Typ navigace motocyklová navigace
Hlasové ovládání Ano
Bluetooth Ano
Mapy
Typ mapy Evropa Lifetime
Displej
Rozlišení displeje 480 x 272 bodů
Úhlopříčka displeje 4,3"
Paměťové karty a sloty
Podpora paměťových karet Ano
Baterie
Běžná výdrž baterie 6 hod.
Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce 1GE0.029.20
Značky Tomtom
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 13.7 cm
Výška výrobku 8.8 cm
Hloubka výrobku 3.0 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 22.0 cm
Výška výrobku 13.7 cm
Hloubka výrobku 9.3 cm
Hmotnost výrobku 1.0 kg

Uživatelské recenze - Navigační systém GPS Tomtom Rider 42 CE19 (1GE0.029.20) černá/kovová

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Typ navigace motocyklová navigace
Hlasové ovládání Ano
Bluetooth
Ano
Typ mapy Evropa Lifetime
Rozlišení displeje 480 x 272 bodů
Úhlopříčka displeje
4,3"
Podpora paměťových karet
Ano
Běžná výdrž baterie
6 hod.
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce 1GE0.029.20
Značky Tomtom
Šířka výrobku 13.7 cm
Výška výrobku 8.8 cm
Hloubka výrobku 3.0 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Šířka výrobku 22.0 cm
Výška výrobku 13.7 cm
Hloubka výrobku 9.3 cm
Hmotnost výrobku 1.0 kg