×
Kód: SONGTKXB7R ID: 1446400

Party reproduktor Sony GTK-XB7R červený

Přenosný reproduktor, výkon 470W, Bluetooth, NFC, červená

? 9 800 Kč
0 Kč
Není skladem?

Popis produktu

Přenosný reproduktor, výkon 470W, Bluetooth, NFC, červená

Funkce EXTRA BASS dodá sílu každé basové lince
Stisknutím tlačítka EXTRA BASS dodáte své hudbě pořádnou sílu nízkofrekvenčního zvuku. Zesílením basových linek se vytvoří ještě hlubší a působivější zvuk basů. Jednoduše stiskněte tlačítko pro aktivaci režimu a užijte si dunivé basy2.

Světla LED dodají večírku tu pravou atmosféru
Podtrhněte tu pravou klubovou atmosféru osvětlením reproduktoru LED. Reproduktory se světly LED nabízí vícebarevné režimy od čistě bílé až po duhu. Jsou synchronizovány s rytmem hudby, takže výkon a rychlost světel odpovídají hudebnímu doprovodu.

Dvojitý design pro flexibilní nastavení
Flexibilní design se dvěma možnostmi nastavení poskytuje skvělý zvuk bez ohledu na to, kam systém umístíte. Při vodorovné konfiguraci docílíte pocitu vjemu z klasického přehrávače Boombox. A pokud nemáte dostatek místa, můžete použít svislou konfiguraci. Integrovaný snímač optimalizuje proces zpracování zvuku na stereofonní zvuk v kterékoli zvolené konfiguraci.

Režim ClearAudio + obohatí vaši hudbu
Unikátní režim ClearAudio+ od Sony automaticky upraví nastavení zvuku pro bohatý poslech. Režim ClearAudio+, který představuje spojení odborných znalostí týkajících se technologií digitálního zpracování signálu, optimalizuje výstup a konstantně dosahuje čistého a vysoce kvalitního zvuku bez ohledu na to, zda se věnujete počítačové hře, posloucháte hudbu nebo sledujete film.

Režim Party Chain vám umožní rozšířit systém reproduktorů
Dodejte výkon svému zvukovému systému. Propojte více stereosystémů navzájem a užijte si bohatší zvukový výstup. Aktivujte jedno zařízení jako „hostitele“ („Party Host“) a synchronizujte hudbu s dalšími propojenými systémy.

Technologie DSEE automaticky obnovuje detaily digitální hudby
Vylepšete kvalitu komprimovaných hudebních souborů. Při kompresi originálního zdroje hudby se ztratí vysokofrekvenční prvky hudby, které vašim oblíbeným skladbám dodávají bohatost a detail. Technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) tyto prvky obnovuje a zajišťuje vysoce kvalitní zvuk, jenž se přibližuje originální nahrávce na disku CD.

Přizpůsobte si nastavení prostřednictvím aplikace SongPal
Bavte se na večírku s nastavením pro taneční parket díky aplikaci SongPal. Jednoduše si ji stáhněte na smartphone a užijte si bezdrátové ovládání veškerého nastavení pro večírek. Zapněte světelné vzory nebo aktivujte efekty DJ a nastavení ekvalizéru, abyste rozproudili zábavu. Máte možnost si také vybrat své oblíbené seznamy skladeb z jednotky USB a ve správný okamžik pustit další píseň, aniž byste museli na stanoviště DJ.

Jedna jednotka pro co nejsnazší přenos
Díky kompaktními provedení si model GTK-XB7 můžete vzít s sebou a užít si večírek, kdekoli chcete. Ať už trávíte čas s přáteli doma nebo si chcete vyrazit na večírek někam jinam, maximální přenosnost a praktičnost kompaktního provedení s integrovanou rukojeti se vám vždycky bude hodit.

Plynulé streamování pomocí NFC a Bluetooth®
Technologie NFC (Near Field Communication) odstraňuje nutnost kabelových připojení a složitých postupů nastavení. Jednoduše se dotknete sluchátek svým zařízením podporujícím technologii NFC a dosáhnete rychlého, bezproblémového připojení: poté můžete zahájit streamování hudební sbírky. Nemáte technologii NFC? Nevadí. Připojte se pomocí technologie Bluetooth® a je hotovo.

Vychutnejte si kvalitnější streamování přes Bluetooth® s kodekem LDAC
Díky nové technologii zvuku LDAC od Sony si můžete přes Bluetooth® bezdrátově vychutnávat zvuk nejvyšší kvality. Technologie LDAC dokáže objem přenášených dat ztrojnásobit, takže se vaše zážitky z bezdrátového poslechu veškeré hudby dostanou na zcela novou úroveň.

Sjednoťte svou hudbu prostřednictvím aplikace SongPal
Stáhněte si aplikaci SongPal pro smartphone a tablet a ovládejte svou sbírku hudby. Stačí se jen připojit pomocí Bluetooth® a získáte snadný přístup ke všem svým oblíbeným skladbám. S pomocí aplikace si můžete také upravit nastavení podle svých představ, a docílit tak skvělého, vyváženého zvuku.

Vstup/výstup zvuku
Možnost připojení audiovizuálního zařízení pomocí vstupu a výstupu zvuku. Připojením televizoru nebo dodatečného reproduktoru pořádně vylepšíte zvuk domácí zábavy.

Zapojte a přehrávejte přes port USB
Port USB umožňuje připojení zařízení USB, smartphonu, tabletu nebo notebooku a přehrávání libovolných digitálních souborů. Díky kompatibilitě s formáty mp3, WMA a WAV můžete načíst své oblíbené seznamy hudby a večírek pořádně rozproudit.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Zesilovač
FUNKCE BASS BOOST EXTRA BASS

Funkce
USB Ano (Přehrávání)
BLUETOOTH® Ano (iAP přes BT)

Připojení k síti
TECHNOLOGIE NFC Ano

Reproduktor
JEDNOTKA VÝŠKOVÉHO REPRODUKTORU 5cm x 3 (kuželovitý typ)

Barevná provedení
Barva Červená

Dokumentace k tomuto produktu
Z008019111 Stáhnout / (1.19 MB)

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Výkon 470 W
Bezdrátové připojení Bluetooth, NFC
Odolnost bez zvýšené odolnosti
Příjem telefonních hovorů Ne
USB Ano
Vstup AUX Ano
Barva červená
Značky Sony
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 32.6 cm
Výška výrobku 34.0 cm
Hloubka výrobku 65.0 cm
Hmotnost výrobku 12.0 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 42.5 cm
Výška výrobku 41.7 cm
Hloubka výrobku 72.0 cm
Hmotnost výrobku 14.4 kg

Uživatelské recenze - Party reproduktor Sony GTK-XB7R červený

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Výkon
470 W
Bezdrátové připojení
Bluetooth, NFC
Odolnost
bez zvýšené odolnosti
Příjem telefonních hovorů
Ne
USB
Ano
Vstup AUX
Ano
Barva červená
Značky Sony
Šířka výrobku 32.6 cm
Výška výrobku 34.0 cm
Hloubka výrobku 65.0 cm
Hmotnost výrobku 12.0 kg
Šířka výrobku 42.5 cm
Výška výrobku 41.7 cm
Hloubka výrobku 72.0 cm
Hmotnost výrobku 14.4 kg
Dokumentace k tomuto produktu
Z008019111 Stáhnout / (1.19 MB)