basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Doporučujeme přikoupit

Hodnocení zákazníků

Jája
03.08.2016 v 8:04
80 %

Natočí opravdu krásné lokny.

Natáčí vlasy po příliš malých pramíncích.

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Vše o produktu

Vše o produktu

kulma na vlasy loknovací • automatický provoz • 3 stupně regulace teploty • 170 °C pečující teplota • 4 volby rychlosti • keramicko-turmalínový povrch nástavců • úsporný režim • automatické vypnutí • velikost: 33,5 × 12,5 × 8,5 cm

Rowenta CF3710, černá/zlatá

Tato automatická kulma vytváří dokonalé kudrliny, lokny a vlny během okamžiku. A aby držely bez přehnaného množství fixačních přípravků, dbá na objem, elasticitu, lesk a precizní křivku. Příjemná manipulace je zajištěna díky ergonomickému tvaru kulmy, navíc nezatěžuje vaše zápěstí během tvorby účesu.

A jak to funguje?

Jako mávnutím kouzelného proutku. Vložíte vybraný pramen vlasů, ze kterého chcete mít vlnitou nádheru, do otvoru a ten je automaticky vtažen do přístroje. Držte stisknutou rukojeť, dokud vám zvukový signál neohlásí, že je vaše vlna hotová. Poté stačí uvolnit stisk a pokračovat dalšími adepty na zvlnění. Úžasně jednoduché. Keramický turmalínový povrch navíc vyzařuje prospěšné ionty, které vaše vlasy chrání, uhlazují a dodávají jim třpytivý lesk a hebkost. Už žádné zdlouhavé ruční natáčení s rizikem popálení, nechte kulmu, aby práci udělala za vás a už přemýšlejte, co si vezmete na sebe.

Bezpečné vlny

O své vlasy se nemusíte bát, optimální teplotu přesně pro váš typ vlasů nastavíte lehce (170 °C pro vlasy jemné, 200 °C pro normální a 230 °C pro silné vlasy). Elektronická kontrola času zabraňuje přehřátí vlasů, lze nastavit na 6 – 12 s. Naprostou bezpečnost představuje úsporný režim, díky kterému teplota kulmy po 20 minutách klesá na pouhých 50 °C, navíc se kulma automaticky vypne po 1 hodině.   

 

Vytvořte si během okamžiku okouzlující vlny pro každou příležitost!

 

 

Obousměrná rotace

Účes neozvláštníte pouze vlnami, ale také detailem, kterým je natáčení dvěma směry. Automatická kulma Rowenta zvládá pravotočivé i levotočivé vlnění. Je jen na vás, jaké upřednostníte.

 

 

Nepoškozuje vlasy

Kulma vás vždy akustickým signálem upozorní, kdy vlasy vyndat. Nastavte si požadovanou dobu vlnění od šesti do dvanácti vteřin podle toho, jak pevné vlny chcete získat, a to od plážových vln až po upnuté lokny.

 

 

Automatické namotání

Neztrácejte energii nekonečným otáčením kulmy k tomu, abyste si všechny prameny namotali. Kulma Rowenta to za vás zvládne sama! Stačí vložit konec pramenu vlasů do přístroje a zavřít kryt. Kulma si pramen namotá zcela bez vaší pomoci, čímž vám ušetří moře času.

 

 

Turmalínový povrch

Ani při vysokých teplotách nedochází k ničení vlasů. Turmalínový povrch kulmy vyzařuje prospěšné ionty. Ty vaše kadeře hydratují, chrání a dodávají jim lesk a hebkost. Nejen, že budete vypadat jako hollywoodská hvězda, ale také se budete moci pyšnit zdravými a pevnými vlasy.

 

 

Volba teploty

Přejete si velké lokny na párty? Nebo chcete v práci vypadat skvěle s velkým objemem a kudrlinkami od kořínků ke konečkům? Vše závisí nejen na délce ohřívání, ale i na zvolené teplotě. Vyberte si ze tří nastavitelných teplotních stupňů. Čím vyšší teplota, tím pevnější vlny budou.

 

 

Technické parametry

Technické parametry Kulma loknovací Rowenta SO CURLS CF3710F0 černá/zlatá

Návod k použití CZ Stahnout (pdf / 684045 kb)
Produktový list Stahnout (octet-stream / 1797764 kb)
Návod k použití CZ 2 Stahnout (pdf / 1796055 kb)
Typ kulmy loknovací
Ionizátor Ano
Počet teplot 3
Studený vzduch Ne
Délka přívodního kabelu 1,8 m
Cestovní pouzdro Ne
Napařování Ne
Šířka výrobku 12,5 cm
Výška výrobku 33,5 cm
Hloubka výrobku 8,5 cm
Hmotnost výrobku 0,67 kg
Šířka balení 35,1 cm
Výška balení 14 cm
Hloubka balení 9,6 cm
Hmotnost balení 0,68 kg
Výrobce Rowenta
Kategorie Péče o vlasy Rowenta
Prohlédnout si více vlastností produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků Kulma loknovací Rowenta SO CURLS CF3710F0...

Hodnocení zákazníků

Jája

03.08.2016 v 8:04

Natočí opravdu krásné lokny.

Natáčí vlasy po příliš malých pramíncích.

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Kulma loknovací Rowenta SO CURLS CF3710F0 černá/zlatá 4.0 5 1
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat. Za jakýkoliv nákup vám ibody na tuto kartu také přičteme:    
_______