Kód: MSTPN700004 ID: 1430769

Myš Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600 (PN7-00004) černá

přenosná bezdrátová myš Microsoft • Bluetooth 4.0 • nevyžaduje žádné přijímače • výdrž na baterie až 12 měsíců • technologie BlueTrack pro snímání na téměř všech typech povrchu • kompaktní design •...

660 Kč
očekáváme 27.09.

Vše o produktu

přenosná bezdrátová myš Microsoft • Bluetooth 4.0 • nevyžaduje žádné přijímače • výdrž na baterie až 12 měsíců • technologie BlueTrack pro snímání na téměř všech typech povrchu • kompaktní design • vhodná pro leváky i praváky • rozměry: 95,4 × 57,1 mm • barva: černá

Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600, černáMicrosoft Bluetooth Mobile Mouse 3600, černá


Věděli jste, že existují i bezdrátové myši, které fungují bez otravných vysílačů či přijímačů, obtěžují žádostí o nové baterie klidně jen jednou ročně a fungují na téměř jakémkoli povrchu? Microsoft takovou nabízí – Bluetooth Mobile Mouse 3600.


Spolehlivá a úsporná


Myš se k počítači, notebooku nebo jiným zařízením připojuje přímo přes Bluetooth, a to v moderní úsporné verzi 4.0. Nepotřebujete žádné vysílače ani přijímače zastrčené do USB – signál vychází přímo z těla myši.


Bluetooth je dnes všudypřítomné, myš můžete připojit k počítačům s vybranými verzemi systému Windows, Mac OS X i k chytrým telefonům s Androidem. Navíc platí, že úsporné Bluetooth = větší životnost baterií. Výdrž na jednu sadu baterií může být až 12 měsíců.


Myš je postavená na skvělé technologii snímání BlueTrack, která kombinuje výkon optické myši s přesností myši laserové. Perfektně snímá na téměř jakémkoli povrchu. Neporadí si se zrcadlem a čirým sklem, ale jinak myš nezastaví ani například koberec nebo lavička v parku.


Pohodlná a univerzální


Myš se pohodlně drží, ale přesto je příjemně kompaktní, takže se hodí na cesty – v tašce nezabere moc prostoru, a už vůbec vás nebude tížit. Navíc je design myši univerzální, můžete ji stejně pohodlně používat levou i pravou rukou.


Díky čtyřsměrnému kolečku umí kromě klasického rolování nahoru a dolů také posouvat větší dokumenty či obrázky doprava a doleva.


Skvělá myš jak do práce, tak na zábavu!


 


 


Kompaktní velikost


Jednou z hlavních předností tohoto modelu je jeho kompaktní velikost. Díky ní nebude problém si myš vzít kamkoli s sebou a mít ji tak neustále při sobě, kdykoli ji budete potřebovat. 


 


Unikátní kolečko


Kromě klasické nabídky tlačítek máte k dispozici také unikátní rolovací kolečko, které oproti těm klasickým vyniká v tom, že je 4směrné. Navigace na webu a celkově v prostředí počítače bude tak jednodušší než kdykoli předtím. 


 


Technologie BlueTrack


Tato bezdrátová myš se může dále pochlubit technologií BlueTrack, která zajistí dokonalý přenos informací o pohybu myši, ať budete na jakémkoli povrchu. 


 


Jste levák? Není problém!


Leváci mají často problém při vybírání kvalitní myši, jelikož značná část z nabídky je určená jen pro praváky. Tato myš je ovšem ideálně symetrická, a tak je vhodná pro všechny bez výjimky. 


 


Bluetooth Smart


Zapomeňte na nepraktické kabely jednou pro vždy! Tato myš je plně bezdrátová díky rozhraní Bluetooth 4.0, které zajistí rychlý a nezpožděný přenos. 


 


Dlouhá životnost baterií


Myš je napájena bateriemi, na které nebudete prakticky vůbec muset myslet. Tento model počítačové myši je totiž neuvěřitelně úsporný a vaše baterie tak vydrží téměř celý rok.


 


Technické parametry

Další parametry
Barva černá
Velikost standardní
Podsvícení Ne
Typ napájení baterie AA
Vertikální Ne
Počet tlačítek 3
Tlačítko pro změnu dpi Ne
Maximální rozlišení 1000 DPI
Typ použití standardní
Značky Microsoft
Připojení
Rozhraní Bluetooth
Provedení bezdrátové
Vlastnosti
Technologie Optická
Rozměry balení
Šířka výrobku 14.0 cm
Výška výrobku 16.5 cm
Hloubka výrobku 5.0 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg

Uživatelské recenze - Myš Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600 (PN7-00004) černá

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

5

Průměrné hodnocení tohoto produktu

(100%)

Hodnotilo 1 uživatelů

Hodnocení zákazníků

Gabriel
18.06.2021 v 07:10
100 %

Celková spokojenost
Gabriel
18.06.2021 v 07:10
100 %

Celková spokojenost

Technické parametry

Barva
černá
Velikost standardní
Podsvícení Ne
Typ napájení baterie AA
Vertikální Ne
Počet tlačítek
3
Tlačítko pro změnu dpi Ne
Maximální rozlišení
1000 DPI
Typ použití
standardní
Značky Microsoft
Rozhraní
Bluetooth
Provedení
bezdrátové
Technologie
Optická
Šířka výrobku 14.0 cm
Výška výrobku 16.5 cm
Hloubka výrobku 5.0 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg