basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Může se hodit

Další příslušenství

Hodnocení zákazníků

cimbus
27.11.2010 v 9:07
80 %

uvede do pohybu celou rodinu i dědu
chybí čeština

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Technické parametry

Technické parametry Herní konzole Microsoft Xbox 360 4GB Kinect Bundle + Adventures (S4G-00013)

Všeobecné vlastnosti
Výrobce Microsoft
Kategorie Konzole Microsoft
Partnumber S4G-00013
Záruka 24 měsíců
Platforma Xbox 360
Typ vnitřní paměti HDD
Kapacita vnitřní paměti 4GB
Typ optické mechaniky DVD-ROM
HDMI Ano
Počet USB 2.0 5
LAN (Ethernet) Ano
Wi-Fi Ano
Podpora paměťových karet Ne
Pohybový senzor Kinect součást balení
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 4,96 kg
Rozměry balení
Šířka balení 31 cm
Výška balení 30 cm
Hloubka balení 18 cm
Hmotnost balení 6 kg
Návod k použití CZ Stahnout (pdf / 8137677 kb)
Prohlédnout si více vlastností produktu
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Kinect pro Xbox 360 přináší do světa her a zábavy nový a naprosto jedinečný způsob ovládání, při němž již nepotřebujete žádný ovladač. Narozdíl od ostatních, kteří hráčům dávají do rukou stále více přístrojů a pomůcek, odstraňuje Kinect poslední bariéru mezi nimi a zcela novým zážitkem z hraní. A skvělé je, že bude Kinect po svém uvedení na trh v listopadu fungovat na všech konzolích Xbox 360.

Postavte se jednoduše před senzor – Kinect vás rozpozná a bude reagovat na vaše pohyby. Vidíte míč? Kopněte do něj. Chcete se dívat na film? Tak jak jste zvyklí ovládat svůj telefon hlasovými pokyny, stejně tak můžete ovládat přehrávání filmů nebo hudby na svém Xboxu 360. Chcete se přidat ke kamarádům? Bez ohledu na to, zda jsou na druhé straně místnosti, ulice či zeměkoule, je nový způsob spojení s nimi tak snadný, jako mávnutí rukou.

Integrovaný Wi-Fi adaptér

Nový Xbox 360 je jedinou konzolou se zabudovaným Wi-Fi adaptérem pro příjem 802.11b/g/n sítí pro rychlejší a jednodušší připojení k serverům Xbox LIVE. Streamujte HD filmy a videa, stahujte hry z Xbox LIVE kdekoliv v domě, to vše v rozlišení 1080p a prostorovým 5.1 kanálovým zvukem.

Xbox LIVE

Xbox LIVE přináší svět herní zábavy přímo k vám. Můžete v momentě streamovat filmy a TV přes Netflix v krystalicky čisté HD kvalitě, stahovat nové hry či nové úrovně, mapy stávajících her nebo nové songy do vaší sbírky. Můžete se také jednoduše připojit na online multiplayer mód a hrát se svými přáteli po celém světě. Dalším plusem je možnost sdílet svou oblíbenou hudbu z Last.fm, spojit se s přáteli s Facebooku či posílat tweety přes Twitter. Připojení na Xbox LIVE otevírá mnoho možností jak si plnohodnotně užít hry, zábavu a legraci s vašimi nejmilejšími.

Více portů

Připojte více příslušenství a dalších externích, velkokapacitních zařízení díky nově zabudovaným USB portům. Xbox nyní disponuje ke svým klasickým 3 ještě dalšími 2-ma USB porty navíc, všechny s konektivitou standardu plug&play. Dále disponuje také Ethernet( LAN ) rozhraním a HDMI výstupem. Navíc nyní naleznete na konzoli i integrovaný optický audio výstup, nekompromisně vybízející k vychutnávání zvukových efektů a hudby v plné, nezaměnitelné kvalitě.


 

hra Child of Eden zdarmahra Child of Eden zdarma

Získejte hru Child of Eden zdarma! Více informací ZDE.

 

Zábava bez ovladačů

Kinect mohou používat všichni, bez ohledu na věk nebo vzdělání. Reaguje totiž na každý váš pohyb a od základů mění způsob, jakým si hrajete nebo se bavíte i jak komunikujete s celou rodinou nebo s přáteli.

 

 • Zábava

  Kinect pro Xbox 360 spolu s Xbox LIVE přemění od základů váš obývací pokoj. Xbox LIVE je jedinečnou platformou pro novou éru zábavy bez ovladačů, která umožňuje pracovat s oblíbenými filmy a hudbou pouhým mávnutím ruky nebo hlasem.
  • Video Kinect. Zasmějte se nebo se pozdravte se svými vzdálenými přáteli a rodinou, až se pomocí Video Kinect sejdete z obývacích pokojů ve všech částech světa bez nutnosti používat headset mikrofonu a sluchátek.
  • Filmy, televize a hudba. Ovládejte multimédia jednoduchými pohyby a hlasem.
 • Sociální sítě

  Jedinečný Kinect Hub přináší veškerou vaši oblíbenou zábavu na jednom místě a bez ovladače. Kinect vás rozpozná a přihlásí vás ke svým oblíbeným profilům pouze tím, že se postavíte před senzor a pohybujete se v nich pouhým mávnutím ruky.

 • Hry

  Kinect přináší svobodu hrát tak, jak sami chcete. Skákejte, potápějte se, tancujte. Vše je připraveno tak, abyste vstali ze židlí a společně se bavili. K uvedení senzoru Kinect připravil Microsoft více než 15 her, které hráčům umožní zažít nový způsob zábavy. Na vývoji her se podíleli nejlepší umělci ve svém oboru.


  • “Kinect Adventures“. Cestujte do vesmíru. Zažijte děs řvoucích peřejí. Vystoupejte na nejobtížnější horské vrcholky. A potopte se do hlubin a prozkoumejte netěsnící podvodní laboratoř – vše z pohodlí svého obývacího pokoje. S Kinect Adventures se Vy sami stáváte ovladačem a cestu exotickými zeměmi si v napínavém dobrodružství musíte vybojovat sami.
  • “Your Shape: Fitness Evolved“ Vydejte se svou cestou i při spalování kalorií – vyberte si svého osobního trenéra, který vám pomůže splnit stanovené cíle, zapište se do kurzů jógy nebo bojových umění nebo sehrajte malá rodinná utkání. Na rozdíl od jiných her, patentovaná technologie „Player Projection“ přenáší hráčovo tělo přímo do hry a poskytuje Vám tak jedinečný zážitek. Při cvičení máte zpětnou kontrolu každého svého pohybu, a to díky jedinečnému monitorovacímu systému v reálném čase.

  • “Kinectimals” Okaté mládě bengálského tygra otáčí svou hlavu na stranu a hravě se na vás dívá. Okamžitě se vám vybaví vzpomínky na první návštěvu zoo. „Kinectimals“ zve děti, jejich rodiče a milovníky zvířat všech věkových kategorií, aby se spřátelili s těmi nejzvláštnějšími zvířaty. V „Kinectimals“ jsou jako skutečná, přiběhnou, když na ně zavoláte, reagují na povely jako „skákej“ nebo „válej sudy“ a vrní radostí, když je drbete za ušima.

  • “Kinect Joy Ride” 3, 2, 1 … start! „Kinect Joy Ride“ je závodní simulace, k níž není třeba žádný ovladač ani řidičský průkaz. “Kinect Joy Ride” mění řízení a způsob závodění na motokárách, k nimž přidává obrovské skoky a akrobacii a umožňuje hráči zažít životní jízdu. Díky mnoha skvělým vlastnostem a herním módům v sobě objeví nového Michaela Schumachera. Rodina nebo přátelé pak mohou být součástí týmu jako technici připravující vůz při výjezdu z depa.
  • „Kinect Sports“ Změňte svůj obývací pokoj na stadion, bowlingovou dráhu, fotbalové hřiště či atletický ovál světové úrovně. V „Kinect Sports“ nejste jen skvělým hráčem, ale zároveň i ovladačem senzoru Kinect pro Xbox 360. Vidíte míč? Kopněte do něj. Zasmečujte. Zahrajte dokonce bekhend nebo forhend. „Kinect Sports“ vám přináší fotbal, plážový volejbal, ping-pong, atletiku a box.
  • „Dance Central“ Choreografie hry je upravena tak, aby byla zábavná jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Kinect vám umožňuje zažít skutečný tanec s přáteli a rodinou při poslechu oblíbené hudby.

Pilíře technologie Kinect

 

Kinect přináší úplně nový způsob hraní bez ovladače. Používá jen senzor ke snímání pohybů těla a rozpoznávání obličeje. Hýbejte rukama, vlňte se v bocích, mluvte a ihned se pusťte se svými přáteli a Kinectem do jakékoli zábavy. Stručně o stěžejních technologiích senzoru Kinect, který je dostupný pro jakoukoli konzoli Xbox 360

 • Senzor Kinectu

  Kinect integruje RGB kameru, hloubkový senzor a všesměrový mikrofon, který zastřešuje patentovaný software. Senzor Kinectu sleduje pohyb celého těla a jednotlivé hlasy, a hráč se tak může bavit formou, která je dostupná pouze na Xbox 360.

 • RGB kamera

  Kinect obsahuje videokameru, která snímá tři základní barevné složky a umožňuje tak především rozpoznávání obličeje.
 • Hloubkový senzor. Infračervený projektor ve spojení s monochromatickým senzorem CMOS umožňuje Kinectu trojrozměrné snímání prostoru (neodvozuje tak prostorové vidění místnosti z dvourozměrného obrazu), a to za jakýchkoli světelných podmínek.

 • Všesměrový mikrofon

  Kinect má mikrofon, který je schopný určit lidské hlasy podle zvuku a odrušit okolní šum. Díky všesměrovému mikrofonu se v Xbox LIVE můžete bavit na párty bez náhlavní sady apod.

 • Software

  Patentovaný software společnosti Microsoft je hlavním pilířem senzoru Kinect. Na rozdíl od jiných technologií dostupných na trhu umožňuje rozpoznat lidské tělo a odrušit ostatní pohyby.

 

Technické parametry

Technické parametry Herní konzole Microsoft Xbox 360 4GB Kinect Bundle + Adventures (S4G-00013)

Všeobecné vlastnosti
Výrobce Microsoft
Kategorie Konzole Microsoft
Partnumber S4G-00013
Záruka 24 měsíců
Platforma Xbox 360
Typ vnitřní paměti HDD
Kapacita vnitřní paměti 4GB
Typ optické mechaniky DVD-ROM
HDMI Ano
Počet USB 2.0 5
LAN (Ethernet) Ano
Wi-Fi Ano
Podpora paměťových karet Ne
Pohybový senzor Kinect součást balení
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 4,96 kg
Rozměry balení
Šířka balení 31 cm
Výška balení 30 cm
Hloubka balení 18 cm
Hmotnost balení 6 kg
Návod k použití CZ Stahnout (pdf / 8137677 kb)
Prohlédnout si více vlastností produktu
Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků Herní konzole Microsoft Xbox 360 4GB Kinect Bundle...

Hodnocení zákazníků

adka

02.08.2012 v 9:26

tento vyrobok sa mi velmi paci celkovo som s nim spokojna je presne podla mojich predstav a bol naozaj dobry vyber ako darcek pod stromcek pre mojho 6 rocneho syna dokonca sa snim pobavime aj cela rodina a kinect bundle vam ponuka naozaj zabavy...mozem odporucat kazdemu

nic mi nevadi na tomto vyrobku

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Vaso

29.11.2010 v 14:22

Ovládateľnosť je trochu nezvyčajná , treba si zvyknúť a dodržiaveť vzdialenosť .

60 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Vaso

29.11.2010 v 14:22

Ovládateľnosť je trochu nezvyčajná , treba si zvyknúť a dodržiaveť vzdialenosť .

60 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

gorro

27.11.2010 v 19:57

očakávané som dostal...

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

cimbus

27.11.2010 v 9:07

uvede do pohybu celou rodinu i dědu
chybí čeština

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Publius

26.11.2010 v 7:46

Netušený nový zážitok.

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Herní konzole Microsoft Xbox 360 4GB Kinect Bundle + Adventures (S4G-00013) 4.166666666666667 5 6

Příslušenství k Herní konzole Microsoft Xbox 360 4GB Kinect Bundle + Adventures (S4G-00013)

Příslušenství k produktu
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů