Odborné praxe

Na základě mnohaleté spolupráce se SŠ Obchodní, Belgická 29, Praha 2 jsme se v roce 2015 rozhodli podpořit rozvoj středního školství a podílet se na vyzdvihnutí náročnosti a důležitosti práce Prodavače spotřební elektroniky. Od školního roku 2015/2016 SŠ Belgická nově otevřela obor Prodavač- specialista prodeje elektrotechnického zboží, kde se naši interní trenéři podílí na praktické výuce. Zároveň škola otevřela i obor Operátor skladování. Při této příležitosti DATART škole pomohl s otevřením učebny zbožíznalství v novém kabátě.

Odborné praxe

V rámci spolupráce se studenty SŠ Obchodní, Belgická 29 také každoročně vyhlašujeme soutěž o nejlepšího studenta na praxi v Datartu. Nejen vítěz, ale i dalších 5 oceněných studentů si odnáší hodnotné dárky ze spotřební elektroniky.

Pravidelně se také účastníme veletrhu pražských středních škol „Schola Pragensis“, kde je k vidění nabídka nejrůznějších studijních oborů maturitních, učebních, humanitních, technických, řemeslných, uměleckých a také gymnázií. Datart svojí účastí podpořil stánek SŠ obchodní, Belgická 29, Praha 2.

Odborné praxe

Kontakty

Více Informací o odborných praxích vám podá: