basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Vychutnejte si kávovary v akci!

ZVEME VÁS DO KAVÁRNY

Jsme rádi, že občas neodoláte vůni nových elektrospotřebičů a zajdete si k nám vybrat, co vám doma chybí. Ale pozor – už brzy si k nám můžete zajít i na kávu. A to bude jiná vůně!

Od pátku 23. do neděle 25. listopadu

rádi uvítáme každého, kdo si bude chtít zpestřit den a vánoční nákupy
ochutnávkou povzbuzujícího nápoje z kávovaru.

Ano, zahrajeme si na číšníky a servírky - ale samozřejmě nezapomeneme na svou původní práci. Pozorně vás vyslechneme, rádi poradíme, ochotně ukážeme.

V naší improvizované kavárně se vám v celé své kráse předvedou čtyři kapslové přístroje z naší nabídky:

Kapslové systémy

Přijďte i Vy ochutnat, co dovedou moderní kávovary.
Věnujte pod stromeček krásný a praktický dárek, který vašim
nejbližším udělá radost každý den roku 2013!

Těšíme se na vás!V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů