Poruchy se bát nemusíte. Záda vám kryje záruka Dell

Potřebujete neustále pracovat na svém počítači? Musíte se na něj stoprocentně spolehnout každý den? A děsí vás představa, že se vám váš nejdůležitější pracovní nástroj porouchá? Díky notebooku značky Dell budete mít po starostech. Díky záruce Dell NBD (Next Business Day) vám totiž Dell zajistí opravu už do druhého pracovního dne. A nejen to, součástí NBD jsou i další nadstandardní služby:

  • Telefonická technická podpora: v případě jakýchkoliv problémů s vaším přístrojem zavolejte na linku Dell (k dispozici v pracovní dny do 18 h). Proběhne diagnostika přístroje a na základě zjištěných poznatků vám Dell navrhne nejrychlejší řešení.
  • Servis u zákazníka do druhého dne: je-li potřeba, vyšle k vám Dell servisního technika. Ten dorazí hned v následující pracovní den a postará se o opravu vašeho přístroje.
  • 30denní úvodní asistence: v prvních 30 dnech od nákupu se můžete na linku Dell kdykoliv obrátit se žádostí o radu, pomoc s instalací programů atd.
  • Online podpora 24 hodin denně: tady získáte bezplatnou online asistenci 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Navíc jsou zde ke stažení aktuální ovladače, odpovědi na často kladené otázky atd.

Za tento exkluzivní servis nemusíte nic připlácet. Je součástí standardní dvouleté záruky. Vyberte si jeden z notebooků Dell a záruka NBD s opravou do druhého pracovního dne je vaše!

Nabídka platí do 31.12.2019

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů