I u nás platí Mobito

Mobito

Zaplaťte u nás bezpečně a jednoduše Mobitem

Mobito jsou peníze v mobilu - nová služba, díky které rychle, bezpečně a jednoduše zaplatíte přímo ze svého mobilního telefonu.

Mobito stačí jednoduše připojit k vašemu bankovnímu účtu nebo k platební kartě. S Mobitem lze platit za zboží a služby nejen na internetu, ale také u obchodníka, posílat peníze z jednoho mobilu na druhý nebo dobíjet kredit telefonu. Více informací na www.mobitoplatito.cz.

Zákazníci DATARTu mohou službu Mobito využít pouze při platbě v internetovém obchodě, při platbě v kamenných prodejnách tuto službu využít nelze.

Mobito Mobito Mobito Mobito

Jak si pořídit Mobito

Nemusíte nikam chodit, nic měnit a podepisovat tuny papíru. K získání Mobita stačí jen pár minut, email, telefonní číslo a mobil.

Mobito - verze

Pamatovat si musíte jen svoje telefonní číslo, kterým se vždy při placení prokážete. Pokud telefonní číslo nechcete sdílet, nevadí. Při platbě můžete používat unikátní Mobito číslo, které vám bude automaticky přiděleno.

Ovládání mobita

Mobito funguje na většině mobilních telefonů, nejen na těch chytrých. Nezaleží na tom jestli máte iPhone nebo telefon s Androidem nebo zcela bez operačního systému. Mobito je navrženo tak, aby ho mohli používat opravdu všichni.
Mobito - verze

Peníze z banky

Někdy potřebujete mít po ruce drobné jako v peněžence, jindy zase kartu pro větší nákupy. Mobito nabízí obojí, je jen na vás, který způsob je vám bližší. S Mobitem budete mít své peníze vždy pod kontrolou a k dispozici.

Mobito - verze

Platby mobilem

Mobitem můžete platit na internetu nebo v obchodě, dobíjet kredit mobilního telefonu nebo posílat peníze kamarádům. Postupně bude Mobito umět platit i za jízdenky, parkování nebo faktury a složenky.

Rychlé a bezpečné platby
Rychlé a bezpečné platby na internetu i u obchodníka

Okamžité dobíjení kreditu v telefonu
Okamžité dobíjení kreditu v telefonu

Okamžité převody peněz mezi kamarády
Okamžité převody peněz mezi kamarády

Chci Mobito

Přehled všech platebních metod

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů