basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Průběh výběrového řízení

Jsme si vědomi, že změna zaměstnání představuje pro většinu uchazečů významný životní zlom. Jednou z hodnot naší společnosti je individuální přístup - všem zaslaným životopisům se pečlivě věnujeme a každý kandidát od nás obdrží informaci o průběhu výběrového řízení.

Jak postupovat?

Nejprve si prohlédněte kompletní nabídku volných pozic, kterou naleznete pod odkazem Aktuální pracovní nabídka.

Pokud vás zaujme některá z nabízených pozic, zašlete nám svůj strukturovaný životopis, pod každou inzerovanou pozicí je uveden kontakt na odpovědnou HR specialistku. Přijetí životopisu potvrdíme všem uchazečům.

Další průběh výběrového řízení

Před zahájením osobních pohovorů proběhne administrativní kolo, v rámci kterého pečlivě prostudujeme zaslané životopisy v souladu s požadavky na danou pozici.

Nejvhodnější kandidáty pozveme do 1. kola výběrového řízení, které probíhá za účasti uchazeče a HR specialistky. V průběhu tohoto kola vás čeká osobní pohovor, u specializovaných pozic mohou být vaše znalosti prověřeny prostřednictvím písemného testu.

Vybraní kandidáti budou pozváni do 2. kola výběrového řízení, kde se setkají s vedoucím pracovníkem konkrétního oddělení. Výběrové řízení však může být i vícekolové, jeho součástí, zejména u manažerských pozic, může být také posouzení způsobilosti a kompetencí pro výkon dané pozice pomocí psychodiagnostických metod. Všem uchazečům následně sdělíme výsledek, nejvhodnějšímu uchazeči bude učiněna pracovní nabídka.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů