YENKEE

Být jiní, odlišovat se, vystoupit z řady. Tak zní heslo české značky YENKEE, která bere útokem stylové a trendy periferie pro notebooky, tablety a smartphony. Ať už byste rádi vylepšili své hráčské doupě podsvícenou klávesnicí a designovou myší anebo sháníte outdoorový reproduktor, který nezůstane nepovšimnut, je tady YENKEE právě pro vás. Sluchátka, držáky, brašny, reproduktory, ochranné folie, pouzdra, klávesnice, myši, huby, čtečky nebo kabely, to všechno najdete v rozsáhlém sortimentu značky, u níž hraje prim výkon, design a kvalita materiálů.

Nejprodávanější produkty YENKEE

Zobrazit více produktů

Všechny produkty YENKEE

Zobrazit více kategorií

O značce YENKEE

Yenkee je česká značka, která přináší rozmanité příslušenství pro opravdové hráče, kompletní vybavení pro cestovatele či originální doplňky pro manažery. Mladá značka dále nabízí kvalitní příslušenství k mobilům, tabletům i netobookům. Produkty jsou navrženy tak, aby splňovaly požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Yenkee už dávno ví, že nestačí jen prvotřídní kvalita. Následuje trendy, kterým dodá svůj osobitý styl a doplní o specifický futuristický design. Snoubí tak krásu i výkon v každém ohledu.

Chcete se odlišit, vystoupit z řady a ukázat světu svou osobnost? Nebojte se Yenkee sází na stylovost, rafinovanost i dostupnost. Jděte svou cestou. Takovou, která bude plná inovací, kvality, překvapivých řešení, módních trendů.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů