WMF online shop
Nakoupit

WMF

WMF - prémiová německá kvalita do vaší kuchyně. Značka WMF působí od roku 1853. Udává směr luxusu a kvalitního designu. Díky svým perfektně zpracovaným produktům ji v Německu právem patří 1. místo v kategorii výrobků pro domácnost. WMF patří mezi špičku výrobců, kteří dbají na vysokou kvalitu a preciznost každého produktu.

Nejprodávanější produkty WMF

Zobrazit více produktů

O značce WMF

WMF nabízí gurmánům vysoce kvalitní, funkční a krásné řemeslné výrobky, které uspokojí i ty nejpřísnější nároky na design. Značka WMF působí na mezinárodních trzích více jak 160 let. Svými inovacemi určuje standardy a inspiruje konkurenci.

Příprava, vaření, stolování a nápoje jsou 4 základní pilíře produktového portfolia značky WMF.

Používání produktů této značky zajišťuje svým uživatelům opravdu kulinářský zážitek. O přípravu ingrediencí se postarají extra ostré kuchyňské nože. Skvěle vařit i smažit se vám bude s inovativním nádobím a pánvemi. Snídani, oběd či večeři si pak nejlépe vychutnáte s vhodným příborem WMF, který příjemně padne do ruky a zkrášlí výzdobu vašeho stolu.

S produkty WMF bude vaše stolování jednoduše nezapomenutelným zážitkem po celé generace.

Příprava

Krájení, sekání, šlehání a míchání! WMF nože a kuchyňské pomůcky jsou v každé kuchyni praktickým pomocníkem.

Vaření

Povaříte, napaříte, orestujete! Vaření v hrnci WMF je zážitek. Vyberte si tu správnou sadu hrnců.

Stolování

Pozvěte hosty na večeři. Prostřete stůl, servírujte, užívejte si. Večeře je připravena! Usedněte ke stolu a užívejte si společně strávené chvíle!

Nápoje

Vylejte, doplňte, nalejte! Před jídlem, během jídla i po jídle. Ať už se jedná o vodu, víno, kávu či čaj. Podávání nápojů bude ve vaší WMF kuchyni radostí.  

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů