basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Windows - konec podpory Windows 7

Ano, ano, všechno jednou končí, ale něco nového a lepšího začíná! Podpora Windows 7 skončila 14. ledna 2020. Teď je ten pravý čas využít naplno potenciál skvělého Windows 10. Zda už jenom upgradujete z Windows 7 na Windows 10, nebo se rovnou připravíte na to nejlepší, co od Windows 10 můžete čekat s novým počítačem, který ho zvládne daleko lépe, je na vás. Jistě, váš počítač bude s Windows 7 fungovat i nadále, nicméně může být zranitelnější vůči bezpečnostním hrozbám a virům. Přejděte raději na nové Windows 10 anebo zařízení s Windows 10, které bude mít ty nejnovější hardwarové možnosti, Office a platformu Intel® vPro™. Proč? Nové zařízení vám přece ušetří čas a peníze díky vylepšenému zabezpečení, 3x vyššímu výkonu, rychlosti a baterii, která vám vydrží celý den.

A co Office 2010? I tady končí podpora a když ho budete nadále používat, nebudete dostávat aktualizace, zabezpečení a přijdete o různé funkce. Vyzkoušejte proto bezplatnou zkušební verzi Office 365 a ponořte se do množství nových funkcí a vylepšení!

Windows - konec podpory Windows 7

Filtrovať môžete podľa:

 • Pouze produkty s dárkem
 • Značka
 • Bluetooth
  Wi-Fi
  LAN (Ethernet)
  Další parametry
  WEB kamera
  Podsvícená klávesnice
  Numerická klávesnice
  HDMI výstup

Omlouváme se, ale v této kategorii už nic nezbylo. Vybírejte z dalších tisíců produktů na našem webu.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů