basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Windows - konec podpory Windows 7

Ano, ano, všechno jednou končí, ale něco nového a lepšího začíná! Podpora Windows 7 skončila 14. ledna 2020. Teď je ten pravý čas využít naplno potenciál skvělého Windows 10. Zda už jenom upgradujete z Windows 7 na Windows 10, nebo se rovnou připravíte na to nejlepší, co od Windows 10 můžete čekat s novým počítačem, který ho zvládne daleko lépe, je na vás. Jistě, váš počítač bude s Windows 7 fungovat i nadále, nicméně může být zranitelnější vůči bezpečnostním hrozbám a virům. Přejděte raději na nové Windows 10 anebo zařízení s Windows 10, které bude mít ty nejnovější hardwarové možnosti, Office a platformu Intel® vPro™. Proč? Nové zařízení vám přece ušetří čas a peníze díky vylepšenému zabezpečení, 3x vyššímu výkonu, rychlosti a baterii, která vám vydrží celý den.

A co Office 2010? I tady končí podpora a když ho budete nadále používat, nebudete dostávat aktualizace, zabezpečení a přijdete o různé funkce. Vyzkoušejte proto bezplatnou zkušební verzi Office 365 a ponořte se do množství nových funkcí a vylepšení!

Windows - konec podpory Windows 7

Filtrovať môžete podľa:

 • Pouze produkty s dárkem
 • Značka
 • Bluetooth
  Wi-Fi
  LAN (Ethernet)
  Další parametry
  WEB kamera
  Podsvícená klávesnice
  Numerická klávesnice
  HDMI výstup

Omlouváme se, ale v této kategorii už nic nezbylo. Vybírejte z dalších tisíců produktů na našem webu.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů