basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Whirlpool Cashback na pračky, sušičky a sety


 

Ohlédněte se za sušáky, dlouhým věšením prádla, čekáním… a pěkně jim na rozloučenou zamávejte! Měj se námaho, měj se zbytečná práce. Teď přicházejí sušičky a sety praček a sušiček značky Whirlpool, které vás zachrání zpětným bonusem až 3 000 Kč a všechno zvládnou za vás! Chcete svěží prádlo? Obstarejte si Whirlpool sušičku FreshCare+. Chcete šetřit víc než jen peníze a prádlo, vsaďte na Whirlpool sušičky Supreme Care, které vám ušetří energii, vodu i čas díky technologii 6. smysl. A navíc to bude potichu. Pokud chcete mít všechno pohromadě, pořiďte si set pračky a sušičky Whirlpool!

Jak získat peníze zpět?

1. Zakupte si vybraný model v čase konání akce. Přehled produktů zahrnutých do akce a příslušnou výšku jednotlivých zpětných bonusů najdete na stránkách výrobce.
2. Nákup registrujte na stránkách výrobce do 14 dnů od zakoupení.
3. Po ověření registrace vám do 30 dní přijde příslušná suma zpětného bonusu na bankovní účet.
4. Více informací se dozvíte na stránkách Whirlpool.

Akce trvá od 1. 3. do 30. 4. 2020.

Whirlpool Cashback na pračky, sušičky a sety

Filtrovať môžete podľa:

Cena
0-0
  • Pouze produkty s dárkem
  • Značka

Omlouváme se, ale v této kategorii už nic nezbylo. Vybírejte z dalších tisíců produktů na našem webu.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů