Využijte CashBack až 1 000 Kč na vybrané pračky Whirlpool FreshCare+

Kdo by nemiloval vůni čerstvě vypraného prádla. Lehnout si do voňavého povlečení, obléct si krásně čisté a svěží oblečení… K tomu potřebujete jediné – šikovnou pračku Whirlpool. Ta je totiž vybavená skvělou funkcí FreshCare+, která udrží vůni oděvů v pračce až 6 hodin po skončení cyklu. Kombinace páry a pravidelných jemných pohybů bubnu zabrání šíření zápachu uvnitř pračky, takže se vám už určitě nestane, že vyprané kousky budou po vytažení z pračky nelibně vonět. Oslovilo vás to? V tom případě vás osloví také zpětný bonus až 1 000 Kč, který teď dostanete při koupi vybraných praček Whirlpool FreshCare+.

Jak na to?

1. Kupte si vybranou pračku Whirlpool FreshCare+ v době konání akce a schovejte si účtenku.
2. Svůj nákup zaregistrujte do 14 dnů od jeho provedení na stránkách www.whirlpool.cz/promo-akce/. Doregistrace jsou možné do 14. 6. 2021.
3. Registrace vám bude potvrzena e-mailem.
4. Po jejím schválení vám bude příslušná hodnota zpětného bonusu (750, nebo 1 000 Kč) odeslána do 30 dnů na bankovní účet, který jste uvedli při registraci.
5. Více informací, přehled produktů s jednotlivými částkami CashBacků a úplná pravidla akce najdete na stránkách značky.

Akce trvá od 1. 3. do 31. 5. 2021, nebo do odvolání.

Využijte CashBack až 1 000 Kč na vybrané pračky Whirlpool FreshCare+

Filtrovať môžete podľa:

Cena
0-0
  • Pouze produkty s dárkem
  • Značka

Omlouváme se, ale v této kategorii už nic nezbylo. Vybírejte z dalších tisíců produktů na našem webu.

Články a recenze Další články

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů