×
Kód: DJI740322 ID: 1646288

Vysílač DJI Transmission Combo (CP.RN.00000209.01) černý

novinka

Vysílač pro letecký přenos videa, kombinuje video přijímač, monitor, ovladač a rekordér, živý HD přenos na dlouhé vzdálenosti, automatický výběr frekvence, dotyková obrazovka s širokým gamutem

59 999 Kč
můžete mít již 01.02.

Popis produktu

Vysílač pro letecký přenos videa, kombinuje video přijímač, monitor, ovladač a rekordér, živý HD přenos na dlouhé vzdálenosti, automatický výběr frekvence, dotyková obrazovka s širokým gamutem

DJI Transmission Vize bez hranic
DJI Transmission se vyvinulo ze zavedené technologie DJI pro letecký přenos videa a přináší integrované řešení, které kombinuje video přijímač, monitor, ovladač a rekordér. Je navržen pro nativní integraci s produkty řady Ronin a DJI Master Wheels, a svým převratným přenosem, přinášejícím vize bez hranic, přeměňuje celé své odvětví.

Nová éra Výkon přenosu Živý HD přenos na dlouhé vzdálenosti
DJI Transmission obsahuje technologii přenosu videa O3 Pro, která nabízí pozemní přenosovou vzdálenost neuvěřitelných 6 km [1]. Podporuje také přenos v rozlišení 1080p/60fps s maximální přenosovou rychlostí 50 Mb/s, stejně jako živé 16bitové audio monitorování v 48 kHz, což štábům velkých scén poskytne vynikající zážitek z vizuálního a zvukového dálkového monitorování.

Ultra-nízká latence od začátku do konce
Video vysílač i přijímač používají stejné čipové řešení jako Ronin 4D, přičemž každé spojení je explicitně optimalizováno tak, aby poskytovalo end-to-end ultra nízkou přenosovou latenci při spárování s filmovými kamerami, jako je ALEXA Mini LF.

Bezproblémový automatický výběr frekvence
O3 Pro přidává k tradičním frekvenčním pásmům 2,4 GHz a 5,8 GHz pásma DFS a nabízí až 23 kanálů, které profesionálním posádkám poskytnou výběr přenosových kanálů, které budou více vyhovující a nerušené. Kromě toho DJI Transmission podporuje třípásmový automatický výběr frekvence, který automaticky prohledává elektromagnetické prostředí a volí nejlepší bezdrátový kanál.

Díky vestavěnému frekvenčnímu měniči mohou uživatelé dokonce ručně vybrat optimální kanál, aby se předešlo rušení mezi zařízeními.

Namontováním antén s vysokým ziskem [2] přenosovou schopnost ještě dále posílíte.

Jeden vysílač s více přijímači
High-Bright Remote Monitor podporuje jeden vysílač s více přijímači pro video a audio kanály ve dvou přenosových režimech. V režimu Control poskytuje DJI Transmission optimální přenosový výkon. Monitorování lze provádět ze dvou přijímačů současně, zatímco Ronin 2, RS 3 Pro a ostření kamery je možné ovládat na dálku.

Pro štáby pracující s více členy a týmy, jako je osvětlení, umělecké oddělení a rekvizity, lze kromě režimu Control povolit také režim Broadcast, díky čemuž bude umožněn neomezený počet přijímačů (výkon přenosu se bude lišit od režimu Control). To posouvá efektivitu natáčení na zcela novou úroveň.

V dynamických prostředích s více týmy, jako jsou reality show, může jedinečný přenosový protokol DJI pomoci lépe využívat bezdrátové kanály. Díky pásmům DFS a technologii plynulého automatického výběru frekvence může DJI Transmission pracovat s 20 nebo více vysílači, které posílají signály na 20 nebo více monitorů současně. Výsledkem je plynulý a koordinovaný zážitek, kterého je obtížné dosáhnout s tradičním nastavením přenosu.

Šifrovaný přenos
DJI Transmission podporuje zabezpečené párování a 256bitové AES šifrování pro ochranu před neoprávněným přístupem k vašim informacím. Společně s vlastním čipem a přenosovým protokolem DJI dokáže DJI Transmission zajistit nejvyšší úroveň zabezpečení vašich záznamů.

Vylepšete svou vizi Zážitek z monitorování Integrovaný design
Ve srovnání s konvenčními řešeními má DJI Transmission integrovaný vysoce jasný monitor s vestavěným přijímačem, díky čemuž poskytuje optimální přenosnost a efektivní nastavení, které vám pomůže začít rychle natáčet v jakémkoli prostředí.

Vzdálený monitor je dodáván s vestavěným čipem pro zpracování obrazu, který je stejný jako ten, který se používá na Ronin 4D. Díky tomu nabízí kromě monitorování také mnoho funkcí pro integrovaný a efektivní příjem, monitorování, ovládání a nahrávání.

Dotyková obrazovka s širokým gamutem
High-Bright Remote Monitor je vybaven 7palcovým širokopásmovým dotykovým displejem s jasem až 1 500 nitů. Standardně se dodává s ochranným tvrzeným sklem a profesionálním krytem monitoru, který zajišťuje bohaté, věrné barvy i za jasných světelných podmínek. Díky rozlišení 1920 × 1200 dokáže obrazovka zobrazit nerušivé rozhraní (OSD) s viditelnými detaily, jako jsou parametry snímání, které snadno zpřístupní důležité informace.

Podpůrné nástroje
Vzdálený monitor je dodáván s podpůrnými nástroji, jako je bezpečná zóna, rámeček, šrafování, falešné barvy, vrcholy a tvar vlny pro přesnou kompozici, expozici a zaostření.

Nezávislé nahrávání a přehrávání
Vzdálený monitor je také vybaven slotem pro microSD kartu a umožňuje záznam a přehrávání živého vysílání H.264 v rozlišení 1080p/60fps, stejně jako současný přístup k časovým kódům videa, což usnadňuje editaci přímo na place. Při používání několika vzdálených monitorů může každý monitor dokonce nezávisle nahrávat nebo přehrávat záznam, aniž by rušil ostatní monitory.

Spolupráce s DJI ekosystémem Rozsáhlé možnosti ovládání Vestavěný ovladač pohybu
High-Bright Remote Monitor je také vybaven vestavěným gyroskopickým senzorem, který dokáže bez dalšího příslušenství proměnit vzdálený monitor na samostatný pohybový ovladač pro Ronin 2 nebo RS 3 Pro pro dosažení složitějších pohybů kamery z jedoucího vozidla nebo na jeřábu.

Kompatibilní s rukojetěmi Ronin 4D Hand Grips
High-Bright Remote Monitor je dodáván s ochranným rámem proti roztažení. Při použití s rukojetí Ronin 4D Hand Grips [2] můžete joystickem ovládat gimbal Ronin 2 nebo RS 3 Pro a zaostřovacím kolečkem ovládat ostření a úpravu parametrů kamery, jako je clona, závěrka a ISO, zatímco tlačítkem záznamu ovládáte spuštění či zastavení nahrávání [3]. Díky tomu je uživatelská zkušenost RS 3 Pro podobná jako u Roninu 4D.

Kompatibilní s DJI Master Wheels a DJI Force Pro
Při použití s DJI Master Wheels nebo DJI Force Pro [4] umožňuje vzdálený monitor uživatelům dosáhnout pokročilejšího ovládání gimbalu při použití Ronin 2 nebo RS 3 Pro. V této situaci bude původní zařízení vysílat řídicí signály přímo prostřednictvím DJI Transmission a již nebude využívat bezdrátový signál z DJI Master Wheels nebo DJI Force Pro. To trojnásobně zvýší přenosový výkon a zlepší dosah signálu, stabilitu a odolnost proti rušení.

Režim Mirror Control
Když je RS 3 Pro namontován na jeřáb, cable cam či vozidlo, pomocí režimu Mirror Control [5] můžete na dálku ovládat nabídku bezzrcadlovek Sony odkudkoli z placu.

Vše v jednom Porty a napájení 4D Video Transmitter Port Port 3G-SDI Loop Out
Podporuje výstup videa 1080p/60fps.

Vstupní port 3G-SDI
Podporuje vstup videa 1080p/60fps.

Vstupní port HDMI 1.4 Type-A
Podporuje vstup videa 1080p/60fps.

Porty High-Bright Remote Monitor 3.5mm Stereo Jack
Monitoruje zvuk v reálném čase.

Slot microSD karty
Pro interní nahrávání a přehrávání na monitoru.

Vstupní port HDMI 2.0 Type-A
Podporuje vstup videa 4K/60fps.

Port USB Type-C
Pro aktualizace firmwaru.

Vstupní port napájení
Vstupní napětí 6,8 V až 17,6 V (včetně vstupu a výstupu CAN a propojení s DJI Master Wheels a DJI Force Pro). [4][6]

Výstupní port HDMI 1.4 Type-A
Podporuje výstup videa 1080p/60fps. [6]

Výstupní port 3G-SDI
Podporuje výstup videa 1080p/60fps. [6]

Přímé napájení gimbalem
DJI Transmission lze spárovat s Ronin 2 nebo RS 3 Pro pro konkrétní řešení natáčení. Video Transmitter lze nainstalovat přímo na adaptér na spodní straně gimbalu a napájet jej přímo, bez dalších baterií.

Instalace na Ronin 2 | Instalace na RS 3 Pro

Další řešení napájení
Video Transmitter a High-Bright Remote Monitor jsou kompatibilní s baterií DJI WB37 Battery.

Také může být použit přiložený NP-F bateriový adaptér pro univerzální baterie.

K napájení vysílače videa a vzdáleného monitoru pomocí baterií s bajonetem V lze také použít adaptéry baterií s bajonetem V od jiných výrobců. Na přední a zadní straně video vysílače lze nalézt Pogo kolíky pro připevnění specializovaného bateriového adaptéru pro bajonet V ke kameře, pro společné napájení kamery a video vysílače.

Pro nepřetržité napájení lze k připojení k externímu zdroji napájení použít napájecí kabel P-TAP na DC-in.

Napájecí zdroj WB37 | Napájecí zdroj NP-F
Napájecí zdroj s bajonetem V | Napájecí zdroj DC-IN

Poznámky:
1. Měřeno v kontrolním režimu s vyhověním FCC, ve standardním prostředí, bez rušení.
2. Prodává se samostatně.
3. Vyžaduje ovládací kabel kamery. Podrobné informace o podporovaných modelech kamer naleznete v seznamu kompatibilních kamer.
4. Položky prodávané samostatně.
5. Podívejte se na oficiální technický list kompatibilních modelů kamer.
6. Použití těchto funkcí vyžaduje další příslušenství, které se prodává samostatně.

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce CP.RN.00000209.01
Typ příslušenství vysílač
novinka Ano
Značky DJI
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 8.2 cm
Výška výrobku 12.6 cm
Hloubka výrobku 3.9 cm
Hmotnost výrobku 2.3 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 22.5 cm
Výška výrobku 33.8 cm
Hloubka výrobku 45.7 cm
Hmotnost výrobku 5.2 kg

Uživatelské recenze - Vysílač DJI Transmission Combo (CP.RN.00000209.01) černý

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Kód výrobce CP.RN.00000209.01
Typ příslušenství vysílač
novinka Ano
Značky DJI
Šířka výrobku 8.2 cm
Výška výrobku 12.6 cm
Hloubka výrobku 3.9 cm
Hmotnost výrobku 2.3 kg
Šířka výrobku 22.5 cm
Výška výrobku 33.8 cm
Hloubka výrobku 45.7 cm
Hmotnost výrobku 5.2 kg