basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vybrané notebooky + Microsoft Office jako dárekVšichni máme sen. Sen ulehčit si práci co nejvíc. Chceme pracovat a tvořit efektivně, rychle a šikovně. Jestli máte v plánu koupi notebooku, máme pro vás skvělé zprávy! K nákupu produktu z této  kategorie vám dáme Microsoft Office jako dárek, se kterým si splníte sen.

Starý dobrý Office už každý zná. Znáte však nový Office 365? Tak se s ním seznamte, protože ještě nevíte, o co přicházíte. Office má propracovaný systém, se kterým máte vše v jednom. Programy spolu komunikují, jsou vzájemně propojené a kompatibilní. Umíte si představit, kolik času vám tedy nový Office ušetří? Hodně. Navíc máte v kartách s ovládacími nástroji k dispozici přehlednější a rychlejší intuitivní ikony. Potěší vás zejména pokročilé formátování excelovských tabulek a více možností při úpravě vzhledu prezentací v PowerPointu. I studenti a vášniví matematici se mají na co těšit! Word totiž nabízí velmi pohodlný editor rovnic, se kterým vyčarujete rovnice do několika minut.

Jak vám ještě tímto dárkem ulehčíme život? Třeba tak, že vám přibalíme 1TB úložiště OneDrive.

Akce trvá do 30. 4. 2020 nebo do vydání dárku.

Vybrané notebooky + Microsoft Office jako dárek

Filtrovať môžete podľa:

 • Pouze produkty s dárkem
 • Aktuální filtr
 • Značka
 • Bluetooth
  Wi-Fi
  LAN (Ethernet)
  Další parametry
  WEB kamera
  Podsvícená klávesnice
  Numerická klávesnice
  HDMI výstup

Omlouváme se, ale v této kategorii už nic nezbylo. Vybírejte z dalších tisíců produktů na našem webu.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů