tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

K nákupu tohoto produktu v DATARTu získáte nejlépe hodnocenou službu na trhu - DATART doprava zdarma. Spotřebič Vám přivezeme až do bytu, rozbalíme, předvedeme (kromě vestavných spotřebičů a spotřebičů, které vyžadují odbornou instalaci, jako jsou plynové a elektrické sporáky) a pokud budete chtít, tak starý spotřebič odvezeme k ekologické likvidaci. Více informací o službě najdete ZDE

Hodnocení zákazníků

antonín
10.12.2014 v 17:49
80 %

za tu cenu je to výborná volba

přístroj je hlučný při odstřeďování (ždímání) a je nutné ho po každém pracím a sušícím cyklu důkladně čistit

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků

Vše o produktu

úsporná pračka se sušičkou • úroveň automatického sušení • energetická třída B • až 1000 ot./min. • 7 kg praní a 5 kg sušení • digitální displej • účinnost praní A • účinnost odstřeďování B • 16 programů praní 3 programy sušení • funkce odloženého startu • hlučnost 65 dB

INFO VÝROBCE: Pračky se sušičkou vám ulehčí domácí práce. Automatická pračka Indesit IWDE 7105 B (EU) nabídne 2 spotřebiče v 1. Nový velký digitální displej vytvořený pro rychlé a snadné programování. Díky displeji je možné regulovat teplotu, odstřeďování a odložený start až na 24 hodin. Na displeji se okamžitě objeví veškeré informace o probíhajícím praní a také čas zbývající do konce praní. Pračka se sušičkou využívá automatický senzor v bubnu, který monitoruje úroveň vlhkosti a zastaví buben, v okamžiku kdy je oděv perfektně suchý. Program Rychlé praní & sušení vypere, usuší a připraví prádlo k oblečení za 45 minut! Ochrana džínsoviny je nyní dokonce snazší s tímto jemným praním. Vaše džínsy budou vyprány a usušeny perfektně a je věnována zvláštní péče ochraně sytosti barev. Sport je jeden z nejlepších způsobů trávení volného času. Proto nové pračky Indesit nabízejí programy Sport, vhodné pro každý druh sportu a pro každý druh znečištění. Kopaná, ragby a tenis jsou sporty, které zanechávají stopy na oblečení často v podobě úporných skvrn, jako jsou ty od trávy nebo od bláta. Zásluhu programu Sport Intensive bude sportovní oblečení dokonale vypráno a látky stále jako nové. Při mnoha sportech je oblečení znečištěno slaběji, a tudíž je potřeba méně energie pro dokonalé vyprání. Program Sport Light pere slabou hodinu sportovní oblečení používané při tělocviku, běhání, basketbalu. V cyklu Special Shoes rychlost otáček bubnu udržuje boty u stěny a zabraňuje tak jejich nárazům a odírání. Obuv je svěží a čistá a je udržována v perfektním stavu. Spotřeba je udržována systémem, který automaticky nastavuje množství vody a energie pro každé prádlo. Kromě toho je možné ještě více ušetřit díky funkci Eco Time. S touto funkcí je možné prát až 3 kg mírně zašpiněného oblečení a je možné ji aktivovat u všech programů na bavlnu a umělá vlákna a získat tak další úsporu až 20% vody a energie oproti tradičním cyklům. Pro snadnější žehlení, stačí stisknout toto tlačítko, které aktivuje příslušnou elektroniku a na základě druhu tkaniny zařídí výběr těch nejlepších podmínek pro prací a odstřeďovací cykly z hlediska minimalizace zmačkání. Časovač odloženého startu – stačí připravit prádlo do pračky, vybrat prací cyklus, nastavit časovač odloženého startu a pračka začne prát v čase, který si vyberete.

 INDESIT IWDE 7105 B (EU)

Názory zákazníků

Mezí zákazníky velmi oblíbená kombinace pračky a sušičky, na které uživatelé vyzdvihují především mimořádný poměr cena/výkon. Jasně navíc převažují pozitiva nad negativy.

tichý chod, přijatelná cena, snadné ovládání, vysoká spolehlivost

občas vrzající těsnění při sušení

INDESIT IWDE 7105 B (EU)

Cenově dostupná kombinace předem plněné pračky a sušičky od Indesitu, která nabízí velmi zajímavý poměr cena/výkon. Do bubnu spotřebiče se vejde až 7 kg prádla, respektive 5 kg při sušení, přičemž lze otáčky regulovat až do maxima 1000 za minutu. Energeticky tento model spadá do třídy B, což je jedna z nevýhod oproti modelům z vyšších tříd, případně samostatným řešením. Potěší však tichý chod, neboť maximální hlučnost spotřebiče činí pouhých 65 dB.

Ačkoli se jedná o cenově dostupnější model, jsou k dispozici užitečné funkce odloženého startu či úsporný Stand by režim. Spotřebič nabízí také 16 programů praní a 3 programy sušení, takže se můžete dokonale postarat o různé druhy tkanin.

Senzor sušení

I přes přijatelnou cenu nabízí tento spotřebič speciální senzor sušení, který hlídá aktuální vlhkost prádla v bubnu. Tím je zaručeno, že prádlo bude dokonalé suché. Navíc si můžete vybrat z několika úrovní usušení prádla – buďto sušení k žehlení, zavěšení na ramínko nebo uložení do skříně.

Tichý chod

Ve své kategorii patří spotřebič mezi k tišší. Společnost udává, že maximální hlučnost tohoto modelu nepřesahuje 65 dB, což je rozhodně jedna z lepších hodnot. Tichý chod navíc potvrzují i samotní zákazníci.

Speciální funkce

I když jde spíše o základní model bez exkluzivních technologií, najdeme zde alespoň několik praktických funkcí. Mezi ně lze zařadit funkci odloženého startu (až 24 hodin) či pohotovostní režim Stand by. Tím je zaručeno maximálně pohodlné použití a minimální spotřeba.

Programy praní

Z 16 programů praní, které spotřebič nabízí, uvádí společnost následující:

• Program Džíny
• Rychlý program praní a sušení
• Program Hedvábí a záclony
• Volba Odstraňování skvrn

Doplňující informace

• kombinace pračky a sušičky
• buben pro 7 kg při praní / 5 kg při praní
• otáčky max. 1000 ot./min.
• energetická třída A
• rozměry spotřebiče: 85 × 59 × 65 cm
• hmotnost: 64 kg

Technické parametry INDESIT IWDE 7105 B (EU)

Základní technické parametry
Kapacita prádla pračky 7 kg
Kapacita prádla sušičky 5 kg
Účinnost praní A
Účinnost odstřeďování B
Plnění / umístění
Druh plnění, rozměry Předem plněné
Systémy praní
Funkce praní Extra máchání
Energetické parametry
Energetická třída B
Funkční výbava
Informační displej Ne
Řízení času
Časové funkce odložený štart
Programy
Programy pračky hedvábí, boty, sportovní oblečení, džíny
Rozměry / hmotnost
Rozměry výrobku : š / v / h 59,5/85/53,5 cm
Šířka 59,5 cm
Výška 85 cm
Hloubka 53,5 cm
Hmotnost 71 kg
Ostatní parametry
Záruční doba 24 měsíců
Barva bílá
Výrobce INDESIT
Kategorie Pračky INDESIT
Prohlédnout si více vlastností produktu

Hodnocení zákazníků INDESIT IWDE 7105 B (EU)

antonín

10.12.2014 v 17:49

za tu cenu je to výborná volba

přístroj je hlučný při odstřeďování (ždímání) a je nutné ho po každém pracím a sušícím cyklu důkladně čistit

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Emilie S.

18.09.2013 v 20:55

Zatím jsme naprosto spokojeni,snad to i vydrží

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Lucie

16.05.2013 v 8:51

Pračka pere výborně, nehlučně a překvapila mě i sušička, očekávala jsem od ní méně. Kvalita přiměřená nízké ceně. Celková spokojenost.

Zatím se nic neobjevilo

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
INDESIT IWDE 7105 B (EU) 4.666666666666667 5 3
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty
X