Vivax

Inovativní a kvalitní technologie se snoubí s jednoduchým a precizním designem. Umožní vám nadstandardně vybavit domácnost. Vivax sleduje trendy a potřeby moderního trhu. Přizpůsobuje se jim i potřebám dnešních zákazníků, zároveň si však zachovává svůj elegantní a jednoduchý design.

Nejprodávanější produkty Vivax

Zobrazit více produktů

Všechny produkty Vivax

Televize

Zobrazit více kategorií

O značce Vivax

Značka vznikla v roce 2004 v Chorvatsku. Dnes tvoří její portfolio více než 250 různých výrobků. Vivax rozděluje svůj sortiment do 6 skupin produktů – Imago (LED televizory a DVD), Cool (klimatizace), Home (malé domácí spotřebiče), Vox (audio a Hi-Fi), Smart (smartphony), Tablets (tablety). Díky rozsáhlému sortimentu vám pomůže vybavit celou domácnost a ještě vám umožní pohodlnější využití volného času. Záruka kvality a cenová dostupnost z produktů značky Vivax z nich dělá žádoucí zboží.

Produkty Vivax vás dostanou moderním designem i technologiemi. Umožní jednoduché a uživatelsky přívětivé použití. Zařízení jsou vyráběna a kontrolována zkušenými odborníky přímo v Chorvatsku. Musí splňovat nejvyšší standardy kvality a dosahovat na evropské certifikace. Výrobky prochází několikastupňovou kontrolou kvality. Společnost si zakládá na spolehlivosti a kvalitě každého výrobku. Nechte se i vy okouzlit spolehlivostí, atraktivitou a cenou dostupností, kterou vám přináší značka Vivax.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů