basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Videokamery Canon

Videokamery
 • 40_klasicke_kamery Klasické kamery

Nejprodávanější v kategorii


Filtrovať môžete podľa:

 • Dostupnost
 • Pouze produkty s dárkem
 • Dostupnost na prodejně
  Vybranému filtru a regionu nevyhovuje žádná prodejna. Vyberte jiný region.
 • Značka
 • Typ snímače
  Max. rozlišení videa
  Rozlišení foto
  3-3
  Další parametry
  Optický zoom
  57-57
  Rozlišení LCD
  230000-230000
  USB
  HDMI
  AV výstup
  Wi-Fi

Nejprodávanější

Zobrazuji 1 - 1 ze 1

Zobrazení: Tabulkové | Řiadkové

Nestačí vám už obyčejný fotoaparát? Statické snímky ze zrcadlovky už ztratily své kouzlo? Snad vás osloví plnohodnotná videokamera, určená ke kvalitnímu záznamu všeho, co se okolo vás děje. Vezmete si ji na dovolenou, využijte ji na natáčení svých dětí a odnesete si v nich památku na rodinnou návštěvu.

Tyto videokamery sice nemohou nabídnout odolnost akčních outdoorových kamer, ale mají jiné přednosti. Patří mezi ně přítomnost optického zoomu pro přiblížení, vylepšená stabilizace obrazu, velký snímač CMOS nebo CCD, který dobře pracuje ve vysokém rozlišení i za špatných světelných podmínek, nebo LCD displeje, které zjednoduší i komplikovaná nastavení obrazu. Není výjimkou nalézt v jejich výbavě Wi-Fi či Bluetooth modul pro dálkové ovládání, závit na stativ i různé předsádky, filtry a objektivy.

Zkrátka to co outdoorová kamera získá na odolnosti, to „obyčejná“ videokamera nahrazuje funkcemi, kvalitou záznamu a rozšiřitelností. I díky tomu může videokamera posloužit jako černá skříňka do auta, kde zaznamená dění před vozem a někdy i za ním.

 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
_______