SOUTĚŽ SKONČILA

Vyhrajte den snů s Andreou Verešovou

Zakupte v období 1. 12. - 24. 12. 2015 jeden z vybraných vysoušečů vlasů Valera, vyplňte formulář na této stránce a soutěžte o dokonalý Den s Valerou a Andreou Verešovou.

Stačí jen správně tipnout, kolik zákazníků se do naší soutěže zapojí. Tři výherkyně, které se svým tipem nejvíce přiblíží skutečnosti, se mohou těšit na den snů v hvězdném stylu celebrit.

Den s Valerou je splněným snem všech žen. Vitězky čeká návštěva exkluzivního beauty salonu Instituto Gnassini, mezi jehož stálé klientky patří i světoznámá modelka Andrea Verešová. Celý den budou v péči profesionálního vlasového specialisty a kosmetičky. Ti je nejen krásně nalíčí a vytvoří dokonalý účes, ale poskytnou i odborné poradenství v péči o pleť a vlasy. Třešinkou na dortu bude závěrečné focení s Andreou, které si účastnice zpříjemní perfektně vychlazeným sektem a delikatesami ze skvělého cateringu.

Vyhodnocení soutěže proběhne 8. 1. 2016. Každý se může zúčastnit soutěže vícekrát, avšak vždy s unikátním číslem účtenky. V případě duplicit bude soutěžící zaevidován pouze jednou, a to s první příchozí odpovědí. Pravidla soutěže

Stačí vyplnit číslo účtenky a kontaktní údaje

Kde najít číslo účtenky
* Povinné údaje

Souhlasím s poskytnutím osobních údajů pro potřeby organizace soutěže.

Správná odpověď: 583

Výhercemi Beauty den s Andreou Verešovou se stávají:

Petra Růžková (tipovala 541)

Tereza Ksandrová (tipovala 490)

Drahomíra Bělíková (tipovala 1265)

Výherkyním gratulujeme a budeme je v brzké době kontaktovat ohledně podrobností průběhu akce.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů