Akce České spořitelny

Exkluzivní nabídka pro klienty České spořitelny, využívající produkt Účelové spoření

Voucher v hodnotě 300 Kč na další nákup získáte za nákup malých kuchyňských spotřebičů, produktů péče o tělo, žehliček a vysavačů nad 2 000 Kč v libovolné kamenné prodejně Datart.

Níže, prosíme, vyplňte adresu, na kterou máme slevový voucher doručit a číslo vaší účtenky.

Jméno
Příjmení
Ulice, č. popisné, č. orientační
Město
PSČ
Email
Telefon
Číslo účtenky

Vyplněním kontaktních údajů vyjadřuji souhlas s tím, aby spol. DATART INTERNATIONAL, a.s., v souladu se zákonem na ochranu osobních údajů, zpracovala poskytnuté údaje a beru na vědomí, že mě může spol. DATART INTERNATIONAL, a.s. až do odvolání zpětně kontaktovat. Odvolat souhlas mohu zasláním písemného oznámení na adresu infolinka@datart.cz nebo telefonicky na čísle 810 328 278. Dále tímto potvrzuji, že jsem informován o všech právech vyplývajících ze zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. zejména o tom, že poskytnutí těchto údajů je dobrovolné, že mám právo k jejich přístupu, jakož i o dalších právech vyplývajících z § 11 a § 21 tohoto zákona.

Podmínky akce

  • platnost akce: 1.2.2013 – 30.4.2013
  • podání žádosti o slevový voucher: nejpozději do 7 dnů od provedení nákupu
  • žádost o voucher bude vyřízena nejpozději do 14 dnů od jejího podání
  • akce je platné pouze v kamenných prodejnách Datart International a.s., na zboží zakoupené přímo v prodejně (není tedy možné zboží vybrat na www.datart.cz a na prodejně pouze zaplatit)
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů