Ultrabooky jsou vybaveny procesory Intel®

Pracovat, bavit se, cestovat

Pro práci

Za ultratenkým a vždy elegantním provedením se ukrývají nejmodernější technologie a výkonné komponenty nabízející plnohodnotný výkon.

Pro zábavu

Ultrabooky nabízejí i celou paletu možností, jak se bavit - od sledování HD filmů až po hraní náročných 3D her. Vaše možnosti bavit se jsou takřka neomezené!

Na cesty

Prioritou ultrabooků je dlouhá výdrž baterie a tedy doba práce bez nutnosti připojit napájecí adaptér, který na cestách jen zbytečně zabírá místo a přidává zátěž.

Bleskově na startu

Ultrabooky mají bleskurychlý start, který využijete na pracovních schůzkách a spolehnout se můžete i na okamžitý start náročnějších aplikací jako jsou strukturované tabulky, programy na úpravu fotek apod. Nově se navíc do ultrabooků implementují procesory 3.generace, které systém ještě více zrychlují.

  • SSD Disk

    SSD disk totiž umožňuje rychlý start počítače, který je jednou z podmínek přijetí mezi ultrabooky. Má sice menší kapacitu, ale není tak energeticky náročný jako HDD a navíc nepotřebuje náročná chlazení.

  • Stále on-line

    Ultrabook si v „běžném“ spánku zachovává připojení přes Wi-Fi, čímž si zajišťuje neustálý přísun informaci a update dat z internetu. Váš e-mail, oblíbené aplikace i sociální sítě jsou neustále a automaticky aktualizovány, i když je systém spí.

  • Zatraceně výkonný

    Zde budou používány nejpokročilejší 22nm procesory s 3-D tranzistory, s lepší odezvou a menším nárokem na energii. Znamená to, že výrobci mají větší možnosti pro implementaci složitějších technologií do malých a tenkých ultrabookových těl.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů