Ultrabooky jsou vybaveny procesory Intel®

Vyhraj Ultrabook

Prolomte ochranu Anti-theft a vyhrajte Ultrabook! Intel® Anti-theft je dokonalé zabezpečení Ultrabooků.
Chrání uložená data a poskytuje i ochranu proti krádeži. Jde o nepřekonatelnou ochranu.

 • Anti-theft nejde obejít. Vsadíme se?

  Na vybraných prodejnách (V Praze Pankrác, Anděl a Chodov, v Brně Vaňkovka, v Ostravě Nová Karolina, v Bratislavě Avion Shopping Park) je připraven Ultrabook zabezpečený službou Anti-theft. Kdokoliv se jej může pokusit odemknout. Dovolené je téměr cokoliv! Podle nás ochranu nikdo neprolomí. Přesvědčte nás o opaku!

 • Bezcenná cihla!

  Intel® Anti-Theft je zabezpečení počítače, které vám v případě krádeže umožňuje počítač částečně ovládat a zamknout. Ultrabook společně s Anti-theft se stává pro zloděje bezcennou cihlou.

  Pokud někde svůj Ultrabook zapomenete, šance na jeho nalezení je velmi vysoká. Po zamčení přístroje můžete na obrazovku napsat vzkaz, kam má nálezce Ultrabook vrátit.

 • Nejsi hacker ?

  Zkuste to jinak! Zaregistrujte se na pokus o prolomení a tipněte si, kolik metrů čtvrečních mají všechy prodejny Datart v České republice ke dni 12. 9. 2012 v metrech čtvrečních. Kdo se trefí nejblíže, dostane stejný Ultrabook, jaký je připraven k prolomení na prodejnách.

  Prvních 300 zaregistrovaných dostane jako dárek parádní tričko!

Akce platí od  14. 9. 2012 do 31. 10. 2012. Kompletní pravidla naleznete zde.

Data v bezpečí

V případě odcizení notebooku s aktivovanou technologií Intel Anti-Theft se můžete spolehnout na následující možnosti:

 • Uzamčení notebooku

  Pomocí internetu můžete notebook uzamknout a tím definitivně znemožnit jeho zneužití.

 • Smazání dat

  Pokud máte v notebooku citlivá soukromá nebo firemní data je možné na dálku smazat všechny složky, které budete chtít. Takto smazaná data není možné obnovit, jedná se o bezpečné mazání.

 • Nahlášení krádeže

  Můžete notebook nahlásit jako kradený. Ve chvíli, kdy je takto označen, společnost Datart se pokusí o lokalizaci a ve spolupráci s policií začne pátrání po odcizeném notebooku. Díky patentovaným technologiím je možné určit polohu s přesností menší jak 5 metrů.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů