basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

K televizím Panasonic bezzrcadlovka jako dárekZ kompaktních fotoaparátů si berou malé rozměry a nízkou hmotnost, ze zrcadlovek kvalitní snímač a možnost měnit objektivy. Řeč je o bezzrcadlovkách, nové třídě fotoaparátů, které je předpovídána velká budoucnost. A proč o tom mluvíme? Protože vy jednu ze skvělých bezzrcadlovek Panasonic můžete získat jako dárek. Stačí, když si koupíte některou z níže uvedených špičkových televizí Panasonic, zaregistrujete se na této stránce a můžete se těšit na hodnotný dárek, který udělá radost všem milovníkům kvalitních fotografií.

A jakou bezzrcadlovku získáte k vybraným televizím?

  •  Panasonic Lumix DC-GX800 + objektiv 12-32 mm v hodnotě 9 990 Kč.

Nabídka platí do 31. 3. 2019, nebo do vyčerpání zásoby dárků.

Úplná pravidla akce zde.

K televizím Panasonic bezzrcadlovka jako dárek

Filtrovať môžete podľa:

  • Pouze produkty s dárkem
  • Značka
  • Napájení 12/24 V

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat. Za jakýkoliv nákup vám ibody na tuto kartu také přičteme:    
_______