Kupte si kávovar Tassimo a získejte 800 Kč zpět! - AKCE SKONČILA

Tassimo

Kupte kávovar Tassimo od 7. 1. do 28. 2. 2013, zaregistrujte se na www.tassimo.cz a získejte zpět 800 Kč. Akce platí pro prvních 4 000 účastníků.

Více informací naleznete na www.tassimo.cz.

 


 

TassimoZkrácená pravidla soutěže Tassimo pro ČR:

1. Soutěž probíhá v termínu od 7. 1. 2013 do vyčerpání zásob, nejdéle však do 28. 2. 2013 na území České republiky.

2. Účastníkem soutěže se může stát fyzická osoba starší 18 let s trvalým pobytem na území České republiky.

3. Kupte kávovar Tassimo, zaregistrujte se na adrese www.tassimo.cz, nahrajte naskenovanou účtenku a úspěšně odešlete organizátorovi soutěže. Na libovolném typovém štítku Tassimo najdete sériový kód: začíná písmenem a pokračuje 11místným číslem. Celý tento kód včetně prvního písmene doplňte do políčka sériové číslo. Každý soutěžící se může stát výhercem pouze dvakrát během trvání soutěže.

kávovary Tassimo4. Výhrou v soutěži je poštovní poukázka opravňující výherce k výběru hotovosti ve výši 800 Kč v kterékoliv pobočce České pošty, s.p.

5. Na území České republiky je vloženo do soutěže 4000 ks výher.

6. Seznam výherců bude uveřejněn na www.tassimo.cz.

7. Výhry budou výhercům odeslány prostřednictvím České pošty, s.p., na adresu na území České republiky, kterou výherci uvedli do registračního formuláře, a to nejpozději do 30 dnů ode dne skončení soutěže.

8. Soutěžící je povinen uschovat si originál účtenky (doklad z e-shopu) za účelem případného ověření platné účasti v soutěži, jakož i další nezbytné doklady (např. občanský průkaz). Pokud soutěžící nepředloží na vyzvání organizátorovi účtenku splňující podmínky pravidel soutěže, popř. nezbytné doklady, bude ze soutěže vyřazen. V takovém případě výhra propadá bez náhrady ve prospěch organizátora soutěže, který je oprávněn ji udělit jinému soutěžícímu, popř. ji užít k jiným marketingovým účelům. Účastí v soutěži souhlasí účastník se zpracováním svých osobních údajů.

 


 

800 Kč získáte při zakoupení některého z těchto kávovarů:

 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů