basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Tablety a čtečky eknih

V této kategorii pořídíte tablety pro děti, profesionální tablety s klávesnicí, tablety na multimédia, čtečky e–knih a nechybí samozřejmě ani iPady od Applu.

Tablety

Pokud rádi sledujete multimédia, surfujete po webu nebo hrajete mobilní hry, ideálním zařízením pro vás je tablet. Některé modely mají i možnost LTE připojení, takže můžete zůstat online i na cestách. Jestliže na tabletu plánujete psát delší texty nebo vykonávat kancelářskou práci, pak zvažte pořízení přístroje dva v jednom. Dobrou volbou může být také tablet s klávesnicí.

Prodáváme tablety Lenovo, Acer, ASUS, ale nechybí ani tablety Samsung a spousta dalších.

Milovníci prostředí iOS od Applu ocení kategorii iPadů. Najdete zde různé konfigurace a barvy všech aktuálně dostupných tabletů Apple, včetně iPad Air 2, iPad Pro, iPad Mini 2 a iPad Mini 4.

Aby při přenášení nedošlo k poškození vašeho tabletu, můžete si přikoupit i nějaké pouzdro na tablet. Nabízíme ale i celou řadu dalšího příslušenství k tabletům.

Čtečky eknih

Když se řekne čtečka e-booků, většina z nás si asi vybaví průkopníka tohoto odvětví, tedy Amazon Kindle. V současnosti se ale výrobou těchto zařízení zabývá celá řada firem, z jejichž široké nabídky si můžete v této sekci vybrat. Najdete zde čtečky s podsvíceným displejem, čtečky s dotykovým displejem a nechybí ani čtečky knih s českým menu - v každém případě se můžete těšit na dlouhou výdrž na baterii počítající se v řádu týdnů, což tablety nesvedou.

Pro příjemnější držení a ochranu čtečky při cestování můžete zvážit nákup některého modelu ze sekce obaly na čtečky. Šikovné jsou také lampičky ke čtečkám eknih a hodit se může i další nabíječka.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů