V této kategorii pořídíte tablety pro děti, profesionální tablety s klávesnicí, tablety na multimédia, čtečky e–knih a nechybí samozřejmě ani iPady od Applu.

Tablety

Pokud rádi sledujete multimédia, surfujete po webu nebo hrajete mobilní hry, ideálním zařízením pro vás je tablet. Některé modely mají i možnost LTE připojení, takže můžete zůstat online i na cestách. Jestliže na tabletu plánujete psát delší texty nebo vykonávat kancelářskou práci, pak zvažte pořízení přístroje dva v jednom. Dobrou volbou může být také tablet s klávesnicí.

Prodáváme tablety Lenovo, Acer, ASUS, ale nechybí ani tablety Samsung a spousta dalších.

Milovníci prostředí iOS od Applu ocení kategorii iPadů. Najdete zde různé konfigurace a barvy všech aktuálně dostupných tabletů Apple, včetně iPad Air 2, iPad Pro, iPad Mini 2 a iPad Mini 4.

Aby při přenášení nedošlo k poškození vašeho tabletu, můžete si přikoupit i nějaké pouzdro na tablet. Nabízíme ale i celou řadu dalšího příslušenství k tabletům.

Čtečky eknih

Když se řekne čtečka e-booků, většina z nás si asi vybaví průkopníka tohoto odvětví, tedy Amazon Kindle. V současnosti se ale výrobou těchto zařízení zabývá celá řada firem, z jejichž široké nabídky si můžete v této sekci vybrat. Najdete zde čtečky s podsvíceným displejem, čtečky s dotykovým displejem a nechybí ani čtečky knih s českým menu - v každém případě se můžete těšit na dlouhou výdrž na baterii počítající se v řádu týdnů, což tablety nesvedou.

Pro příjemnější držení a ochranu čtečky při cestování můžete zvážit nákup některého modelu ze sekce obaly na čtečky. Šikovné jsou také lampičky ke čtečkám eknih a hodit se může i další nabíječka.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů