basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

500 Kč na nákup
přímo z farmy

Pořiďte si odšťavňovač Catler JE 4010, vyplňte formulář vpravo a okamžitě Vám pošleme 500 Kč na nákup farmářských bedýnek na www.svetbedynek.cz.

Při zakoupení skvělého odšťavňovače Catler JE 4010 si pečlivě uschovejte účtenku a s jejím číslem se zaregistrujte na této stránce. Do čtrnácti dnů od nás obdržíte poukaz na nákup farmářských produktů z e-shopu Svetbedynek.cz. Tento e-shop nabízí široký výběr z ovoce a zeleniny od českých dodavatelů. A pokud máte dostatek vlastních surovin pro svůj nový odšťavňovač, využijte bohaté nabídky masa, mléčných výrobků, ryb nebo pečiva.

Přejeme dobrou chuť!

Bedýnka plná farmářské zeleniny

Stačí vyplnit číslo účtenky a kontaktní údaje

* povinné údaje

Souhlasím s poskytnutím osobních údajů pro zaslání poukazu na nákup.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů