basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

500 Kč na nákup
přímo z farmy

Pořiďte si odšťavňovač Catler JE 4010, vyplňte formulář vpravo a okamžitě Vám pošleme 500 Kč na nákup farmářských bedýnek na www.svetbedynek.cz.

Při zakoupení skvělého odšťavňovače Catler JE 4010 si pečlivě uschovejte účtenku a s jejím číslem se zaregistrujte na této stránce. Do čtrnácti dnů od nás obdržíte poukaz na nákup farmářských produktů z e-shopu Svetbedynek.cz. Tento e-shop nabízí široký výběr z ovoce a zeleniny od českých dodavatelů. A pokud máte dostatek vlastních surovin pro svůj nový odšťavňovač, využijte bohaté nabídky masa, mléčných výrobků, ryb nebo pečiva.

Přejeme dobrou chuť!

Bedýnka plná farmářské zeleniny

Stačí vyplnit číslo účtenky a kontaktní údaje

* povinné údaje

Souhlasím s poskytnutím osobních údajů pro zaslání poukazu na nákup.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů