basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Suunto 7

Sladit svou vášeň pro sport s hektickým životem může být těžké – potřebujete sportovní hodinky, které jsou spolu s vámi vždy připravené do akce, a chytré hodinky, které vám pomohou zvládnout každodenní rutinu.

Hodinky Suunto 7 vám nabízí to nejlepší z obou světů a díky nim budete moci využít svůj čas na maximum.

Jedná se o naše první hodinky, které představují spojení všestranných sportovních funkcí hodinek Suunto a bezplatných terénních offline map s užitečnými funkcemi chytrých hodinek od Wear OS by Google™.

Hodinky Suunto 7 fungují s telefony Android™ and iOS.

FUNKCE SUUNTO 7
Všestranné sportovní funkce
Jediným tlačítkem získáte přístup k více než 70 sportovním režimům, GPS a měření tepové frekvence na zápěstí a můžete přesně sledovat údaje o svých aktivitách.
Sdílejte své statistiky, kde potřebujete
Připojte se k oblíbeným službám, jako je Strava, Endomondo či TrainingPeaks, nebo sdílejte svůj trénink v aplikaci Suunto.
Zkoumejte nová místa díky mapám
S bezplatnými offline terénními mapami si můžete najít vlastní cestu nebo se s vestavěnými tzv. tepelnými mapami, které graficky znázorňují atraktivitu různých míst, můžete vydat po nejoblíbenějších trasách.
Vybaveny systémem Wear OS by Google
Podívejte se, kdy máte další schůzku, nebo do seznamu úkolů, zjistěte, kdo volá, rychle si projděte příchozí zprávy a provádějte rychlé a snadné platby – to vše pomocí hodinek.
Hudba, která motivuje
Poslouchejte skladby, které vás posunou dál – připojte si sluchátka k telefonu a ovládejte hudbu na zápěstí.
Vytvořte si vlastní hodinky
Vyberte si z různých forem zobrazení displeje a vyměnitelných řemínků a stáhněte si své oblíbené aplikace na Google Play™.
Představení SUUNTO 7
Hodinky Suunto 7
PŘESNÉ SLEDOVÁNÍ VAŠICH SPORTOVNÍCH AKTIVIT

Veškeré sportovní funkce hodinek Suunto 7 jsou dostupné stiskem jediného tlačítka. Díky více než 70 sportovním režimům, GPS a měření tepové frekvence na zápěstí můžete přesně sledovat své aktivity.

Své výsledky můžete snadno sdílet v aplikaci Suunto nebo v nejrozšířenějších sportovních aplikacích, jako je Strava, Endomondo či TrainingPeaks.

Podrobné přehledy vám pomohou v promyšlenějším tréninku, abyste se snáze přiblížili dosažení svých cílů.

Můžete si také připojit sluchátka k telefonu a během aktivity ovládat hudbu na zápěstí.

INSPIRACE K OBJEVOVÁNÍ

Poznávejte svět kolem s bezplatnými offline mapami, které obsahují informace o terénu, cestách a vrstevnicích. Na mapy se můžete kdykoli snadno a rychle podívat a během aktivity je máte vždy k dispozici jediným tahem prstu.

Vestavěné tzv. teplotní mapy s grafickým znázorněním atraktivity tréninkových míst pro 15 aktivit včetně běhu, plavání a cyklistiky vám ukáží nejoblíbenější trasy, takže můžete trénovat tam, kde trénují ostatní, nebo dát přednost méně frekventovaným trasám.

Místní offline mapy a teplotní mapy se stahují automaticky, když se připojíte k wifi a při nabíjení hodinek. Mapu své oblíbené oblasti si můžete také vybrat a stáhnout manuálně. S offline mapami vždy najdete cestu a poznáte ty nejlepší tréninkové trasy, i pokud zrovna s sebou nemáte telefon nebo nejste připojeni k síti.

SNADNĚJŠÍ KAŽDODENNÍ ŽIVOT

Když zrovna netrénujete, potřebujete praktické funkce chytrých hodinek od značky, které můžete věřit. Hodinky Suunto 7 jsou vybaveny systémem Wear OS by Google, a jde tak o dosud nejchytřejší sportovní hodinky.

S těmito hodinkami budete mít k dispozici informace z vašich oblíbených aplikací, informace o vaší příští schůzce nebo seznamu úkolů, můžete s nimi snadno kontrolovat hovory a rychle si prohlédnout příchozí zprávy. Nabízejí rychlejší a bezpečnější způsob placení prostřednictvím Google Pay™, sledování aktivit na Google Fit™, chytrou pomoc od Google Assistant a tisíce aplikací na Google Play.

Dostupnost Google Pay a Google Assistant se liší v závislosti na jazyce a zemi.

Google Play
Google Pay
Google Assistant
Google Fit
PŘIPRAVENY NA VŠECHNA DOBRODRUŽSTVÍ, PRO KTERÁ SE ROZHODNETE.

Hodinky Suunto 7 byly navrženy a testovány ve Finsku a nabízejí kvalitu, kterou je značka Suunto proslulá.

Hodinky jsou odolné proti nárazům, vodě a nečistotám a fungují v dešti, bahně či sněhu. Mají fyzická tlačítka, takže je můžete používat i v rukavicích, a jejich dotyková obrazovka s vysokým rozlišením a podsvětlením je chráněna sklem Gorilla® Glass odolným proti poškrábání.

Baterie Suunto 7 vydrží po celý den, kdy je používáte jako chytré hodinky, a stále bude mít dost energie na vaše každodenní pohybové aktivity. Popřípadě vám hodinky vydrží až 48 hodin používání funkcí chytrých hodinek či 12 hodin v režimu sledování GPS.

JSOU STÁLE LEPŠÍ

Při připojení k wifi probíhají aktualizace softwaru automaticky, takže jsou vaše hodinky vždy aktuální a nabízejí nejnovější funkce.

Přidejte si funkce z oblíbených aplikací z Google Play a změňte vzhled svých hodinek pomocí různých zobrazení displeje a vyměnitelných řemínků.

ZÍSKÁTE VÝHODY V RÁMCI SÍTĚ NAŠICH PARTNERŮ

Propojte své hodinky Suunto 7 se svými oblíbenými aplikacemi, takže budete moci analyzovat své aktivity, vyhledávat rady k tréninku nebo vytvářet 3D videa o svých dobrodružstvích a sdílet je ve své komunitě.

Hodinky Suunto 7 jsou dodávány také s hodnotným balíčkem, který zahrnuje výhody a dárky v hodnotě přes 300 EUR/GBP/USD od našich partnerů a s kterými si svůj trénink nebo outdoorové aktivity užijete ještě lépe.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů