Sušičky prádla značky Beko do malých i velkých koupelen

Nekonečné věšení a žehlení prádla a v některých situacích dokonce boj s nebezpečnou plísní. Skoncujte s tím, ušetřete svůj čas i energii a pořiďte si domů sušičku prádla Beko!

Sušička prádlo Beko Superia HDF7434CSRX pojme v jedné várce až 7 kg tkanin. Díky hloubce skeletu 46 cm bez problémů projde i úzkými dveřmi. Šetrné sušení zároveň odstraní nečistoty a pro ty, kteří chtějí mít prádlo hygienicky čisté, je tu program Hygiene+. Na LCD displeji si nastavíte vše potřebné a upozorní vás např. i na plný zásobník. Automatický systém proti pomačkání vám navíc ušetří dlouhé minuty u žehlicího prkna.

Slim sušička Beko HDF 7412 CSRX vám dopřeje maximální komfort. Napojte ji na odpad a už nikdy nebudete muset vylévat kondenzát! Dětská pojistka zabrání nenechavým prstíkům, a tím i nechtěnému přepnutí programu. Čerpadlo EcoGentle™ vám umožní sušení při nízkých teplotách, aby si vaše oblíbené kousky zachovaly svůj tvar a barvu.

Jste velká rodina a potřebovali byste větší kapacitu? Nebo byste ocenili, kdyby se sušička dala umístit nad vaši velkou pračku? Žádný problém, značka Beko má pro vás i sušičky standardních rozměrů!

Sušičky prádla značky Beko do malých i velkých koupelen

Filtrovať môžete podľa:

Cena
0-0
  • Pouze produkty s dárkem
  • Značka

Omlouváme se, ale v této kategorii už nic nezbylo. Vybírejte z dalších tisíců produktů na našem webu.

Články a recenze Další články

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů