Strong

S digitalizací televizního vysílání se rozšířily i set-top-boxy. Právě Strong patří mezi jejich největší výrobce. A aby si doplnil nabídku o vše potřebné ke sledování televize ve vysokém rozlišení, rozšířil Strong své produktové portfolio i o satelitní přijímače a LED televize, které naleznete i v naší nabídce.

Nejprodávanější produkty Strong

Zobrazit více produktů

O značce Strong

Společnost STRONG byla založena před více než 140 lety a na evropském trhu začala operovat v roce 1986. Je členem skupiny SKYWORTH Group, jedním z předních výrobců a distributorů televizorů a zařízení sloužících pro příjem televizního vysílání na světě a také jednou z vedoucích sil v oblasti technologických inovací v tomto oboru.

Specializuje se na oblasti digitálních, satelitních, pozemních a kabelových přijímačů, televizorů s LED a OLED technologií a Smart TV s rozlišení Ultra HD 4K, zařízení pro bezdrátové připojení k internetu, set-top boxů a dalších zařízení souvisejících s problematikou terestrického vysílání. Je také držitelem licence k digitálním set-top boxům značky THOMSON, známé od Evropy po Asii. V domovské Evropě se společnost STRONG stala jedním z předních poskytovatelů a distributorů set-top boxů. V současné době spolu s 9 samostatně fungujícími dceřinými společnostmi a 6 regionálními prodejními kancelářemi pokrývá trhy více než 55 zemí. Kromě toho disponuje také vysoce pokročilými a inovativními odděleními výzkumu a vývoje.

V roce 2015 se společnost STRONG stala členem skupiny SKYWORTH Digital, jednoho z největších výrobců set-top boxů, který vlastní 5 výrobních závodů v Číně s více než 38 000 zaměstnanci a více než 900 inženýry v oddělení výzkumu a vývoje na celém světě.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů