basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Starbucks

STARBUCKS®

Chvíle, na kterou váš šálek čekal.

Starbucks nakupuje a praží vysoce kvalitní kávová zrna. Je to základ veškerého jeho podnikání - není to však vše. Misí společnosti je inspirovat a podporovat lidského ducha – jednoho člověka, jeden šálek a jedno sousedství po druhém.
A nyní si můžete kávy Starbucks vychutnat i u vás doma. Vyzkoušejte různé druhy pražení pro každou chuť. Blonde roast káva lehká a lahodná, Medium roast jemná a vyvážená, či Dark roast pro šálek plné a výrazné chuti. Ochutnejte zrnkovou, mletou kávu nebo kapslovou kávu kompatibilní s kávovary NESCAFÉ Dolce Gusto nebo Nespresso.

Nejprodávanější produkty Starbucks

Zobrazit více produktů

Všechny produkty Starbucks

Kapsle pro espressa Starbucks NC BLONDE ESPRESSO 10Caps

Káva a kapsle do kávovarů

Zobrazit více kategorií
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů