basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Změna ve vedení společnosti Datart International, a.s

Společnost Datart International, a.s. oznamuje, že její dosavadní výkonný ředitel Pavel Sláma ke dni 30. 4. 2013 opustil svou exekutivní funkci a do budoucna se zaměří na strategické řízení společnosti v rámci jejího představenstva.

Po dohodě s dalšími akcionáři společnosti je funkcí výkonného ředitele počínaje 1. 5. 2013 pověřen Pavel Bádal, místopředseda představenstva společnosti a dlouholetý ředitel divize Prodej. Pavel Bádal působí ve vedoucích pozicích společnosti Datart již více než 20 let. Jeho jmenování do funkce výkonného ředitele je tak příslibem kontinuity i dalšího rozvoje Datartu na pozici vedoucího maloobchodního prodejce spotřební elektroniky v České republice a na Slovensku. „S Pavlem jsme společnost zakládali, otevírali spolu naše první prodejny a na hodně věcí sdílíme podobný názor. Přeji Pavlovi v nové pozici mnoho úspěchů“, říká Pavel Sláma.

Pavel Sláma, jeden ze zakladatelů společnosti Datart, působí v jejím čele nepřetržitě od roku 1990. Za tu dobu se Datart stal jedním z nejznámějších a nejlépe hodnocených prodejců spotřební elektroniky v České republice i na Slovensku (mj. získal např. ocenění Obchodník roku 2012 Prodejce elektrotechniky v soutěži Mastercard Obchodník roku). Společnost Datart pod jeho vedením ušla velký kus cesty a rozrostla se do současné podoby obchodní sítě, kterou tvoří 32 maloobchodních prodejen v Česku a 11 na Slovensku. Od roku 2000 je členem významné mezinárodní obchodní skupiny Darty Group. Od roku 2005 jako první maloobchodní řetězec na českém trhu nabízí prodej zboží prostřednictvím vlastního e-shopu. Pavel Sláma se podílel na zavedení řady inovativních kroků, jež dodnes určují tempo a úroveň trhu. Za všechny lze jmenovat například propracovaný systém služeb Prodloužená záruka či Záruka nejnižší ceny nebo sjednocení cen v prodejnách s cenami v e-shopu.

Největší síla naší společnosti vždy stála a vždy bude stát na jejich zaměstnancích. Je mi ctí, že můžu navázat na vše, co Datart pod vedením kolegy Pavla Slámy dosud na trhu dokázal. Budeme se i nadále zaměřovat na poskytování nejlepších cen, nejlepšího sortimentu a nejlepších služeb, a to jak v prodejnách, tak na www.datart.cz“, doplňuje Pavel Bádal.

 

Tiskovou zprávu a obrazovou dokumentaci naleznete zde

Kontakt pro média:

Jana Choroušová

+420 725 566 108

jana.chorousova@datart.cz

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů