Změna ve vedení společnosti Datart International, a.s

Společnost Datart International, a.s. oznamuje, že její dosavadní výkonný ředitel Pavel Sláma ke dni 30. 4. 2013 opustil svou exekutivní funkci a do budoucna se zaměří na strategické řízení společnosti v rámci jejího představenstva.

05/2013

Po dohodě s dalšími akcionáři společnosti je funkcí výkonného ředitele počínaje 1. 5. 2013 pověřen Pavel Bádal, místopředseda představenstva společnosti a dlouholetý ředitel divize Prodej. Pavel Bádal působí ve vedoucích pozicích společnosti Datart již více než 20 let. Jeho jmenování do funkce výkonného ředitele je tak příslibem kontinuity i dalšího rozvoje Datartu na pozici vedoucího maloobchodního prodejce spotřební elektroniky v České republice a na Slovensku. „S Pavlem jsme společnost zakládali, otevírali spolu naše první prodejny a na hodně věcí sdílíme podobný názor. Přeji Pavlovi v nové pozici mnoho úspěchů“, říká Pavel Sláma.

Pavel Sláma, jeden ze zakladatelů společnosti Datart, působí v jejím čele nepřetržitě od roku 1990. Za tu dobu se Datart stal jedním z nejznámějších a nejlépe hodnocených prodejců spotřební elektroniky v České republice i na Slovensku (mj. získal např. ocenění Obchodník roku 2012 Prodejce elektrotechniky v soutěži Mastercard Obchodník roku). Společnost Datart pod jeho vedením ušla velký kus cesty a rozrostla se do současné podoby obchodní sítě, kterou tvoří 32 maloobchodních prodejen v Česku a 11 na Slovensku. Od roku 2000 je členem významné mezinárodní obchodní skupiny Darty Group. Od roku 2005 jako první maloobchodní řetězec na českém trhu nabízí prodej zboží prostřednictvím vlastního e-shopu. Pavel Sláma se podílel na zavedení řady inovativních kroků, jež dodnes určují tempo a úroveň trhu. Za všechny lze jmenovat například propracovaný systém služeb Prodloužená záruka či Záruka nejnižší ceny nebo sjednocení cen v prodejnách s cenami v e-shopu.

Největší síla naší společnosti vždy stála a vždy bude stát na jejich zaměstnancích. Je mi ctí, že můžu navázat na vše, co Datart pod vedením kolegy Pavla Slámy dosud na trhu dokázal. Budeme se i nadále zaměřovat na poskytování nejlepších cen, nejlepšího sortimentu a nejlepších služeb, a to jak v prodejnách, tak na www.datart.cz“, doplňuje Pavel Bádal.

 

Tiskovou zprávu a obrazovou dokumentaci naleznete zde

Kontakt pro média:

Jana Choroušová

+420 725 566 108

jana.chorousova@datart.cz

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů