Datart spouští „Rychlovku živě“

Přední maloobchodní prodejce zaměřený na spotřební elektroniku Datart International rozšiřuje online nabídku o novou službu, a to „Rychlovku živě“. Od začátku září mohou zákazníci eShopu v online přenosu sledovat, jak rychle probíhá příprava jejich objednaného zboží.

09/2013

Novinka „Rychlovka živě" je na české poměry unikátní. Jde s trendy a představuje „reality show" v prodeji přes internet. Jak přesně tato novinka funguje? Když navštívíte eShop Datart.cz a vyberete si zboží, které je na prodejně Pankrác, košík eShopu vás automaticky přesměruje na stránku, kde vidíte příslušný regál s objednaným produktem. V reálném čase pak máte možnost vidět, zda máte zásilku připravenou.

„Jako při reality show můžete sledovat, jak právě vámi vytvořená objednávka rozsvítí v prodejně majáček a její zaměstnanec vyskočí připravit vaše zboží. Reagovali jsme tak na situaci, kdy osobní odběr na jakékoliv z 32 prodejen tvoří v průměru 50 % našich internetových objednávek, dokonce až 35 % zákazníků si vyzvedává zboží v den objednání. Lidé si tímto způsobem nejčastěji kupují TV, tablety a telefony," objasňuje Jiří Navrátil, manažer elektronického obchodu DATARTu. „Našim klientům chceme touto novinkou ukázat, že jsou pro nás na prvním místě. Jejich čas je drahý, proto se snažíme naše služby neustále zrychlovat a zkvalitňovat. „Rychlovka živě" vás nejen pobaví, ale zároveň vám ukáže, že se online nakupování pořád urychluje a zdokonaluje - zboží si tak můžete na vybrané prodejně vyzvednout téměř okamžitě po objednání," dodává Jiří Navrátil.

 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů