Výprodeje v Datartu startují hned po Vánocích

Vánoční výprodeje odstartují v pondělí 26. prosince na e-shopu www.datart.cz, v prodejnách pak v úterý 27. prosince. Ve výprodeji budou tisíce produktů napříč celým sortimentem. Slevy dosáhnou až 70 %.

12/2016

„Vánoční výprodeje jsou u nás již tradičně velmi oblíbené. V loňském roce zákazníci ve výprodejích kupovali hlavně televize, velké spotřebiče, notebooky a chytré telefony. Televize byly přímo megahitem, tvořily 50 % obratu," říká Iva Pavlousková, tisková mluvčí Datartu.

Výprodeje se budou i letos týkat tisíce produktů napříč celým sortimentem od mobilních telefonů, příslušenství, malých kuchyňských spotřebičů až po velké spotřebiče a televize. 

„Vánoční výprodeje potrvají do poloviny ledna. Zákazníci, kteří najdou pod stromečkem dárkovou kartu Datart, ji mohou v rámci výprodejů velmi dobře zhodnotit," dodává Iva Pavlousková.

Cílem výprodejů je vyprázdnit sklady a uvolnit místo pro nákup nového zboží. Slevy Datart počítá ze skutečných cen v předvánočním období. 26. 12. poběží výprodeje na e-shopu www.datart.cz, otevřené bude pouze výdejní místo v centrálním skladu. Prodejny Datart otevře 27.12. 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů