Vyměňte starou televizi za novou výhodněji díky „Šrotovnému“

Český prodejce elektra Datart nabízí nově službu Šrotovné na televize. Při její koupi může zákazník získat slevu ve výši od 3 do 10 tisíc korun. Cílem je podpořit nákup nových televizí, které jsou energeticky výrazně úspornější a navíc jsou připravené na nový standard DVB-T2. Šrotovné mohou zákazníci v Datartu využít do konce června ve všech prodejnách i e-shopu.

04/2017

Při koupi nové televize v Datartu  může zákazník získat slevu od 3 do 10 tisíc korun v závislosti na vybraném modelu. Televize stejně jako ostatní velké spotřebiče vozí prodejce vlastní Datart dopravou - novou televizi přiveze, zapojí, předvede a starou případně odveze k ekologické likvidaci. „Se službou Šrotovné zákazníkovi šetříme čas a energii, kterou by musel vynaložit na likvidaci staré televize. Nemusí tak hledat sběrný dvůr, který se často nachází za městem a obvykle má otevírací dobu, která je pro běžně pracujícího člověka nevyhovující. Navíc zákazník může ušetřit až deset tisíc korun při nákupu nové televize. Šrotovné se vztahuje na všechny značky a modely jakéhokoli stáří," vysvětluje Iva Pavlousková mluvčí Datartu. Službu Datart nabízí při nákupu vybraných modelů, které postupně aktualizuje a doplňuje. 

„Služba Šrotovné má také ekologický důvod. Přes slevy na nákup chceme zákazníka motivovat k nákupu nové televize, která má výrazně nižší spotřebu energie. Roční spotřeba elektřiny plazmové televize se rovná spotřebě 8 moderních LED obrazovek. Navíc všechny televize v nabídce jsou již připravené na nový standard vysílání, jsou certifikovány na DVB-T2 od Českých radiokomunikací," doplňuje Iva Pavlousková. Moderní LED televize mají daleko kvalitnější obraz s miliardou barev a s obrovským množstvím detailů. Nabízí také mnoho zábavných funkcí.

Šrotovné na TV

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů