basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vyměňte starou televizi za novou výhodněji díky „Šrotovnému“

Český prodejce elektra Datart nabízí nově službu Šrotovné na televize. Při její koupi může zákazník získat slevu ve výši od 3 do 10 tisíc korun. Cílem je podpořit nákup nových televizí, které jsou energeticky výrazně úspornější a navíc jsou připravené na nový standard DVB-T2. Šrotovné mohou zákazníci v Datartu využít do konce června ve všech prodejnách i e-shopu.

Při koupi nové televize v Datartu  může zákazník získat slevu od 3 do 10 tisíc korun v závislosti na vybraném modelu. Televize stejně jako ostatní velké spotřebiče vozí prodejce vlastní Datart dopravou - novou televizi přiveze, zapojí, předvede a starou případně odveze k ekologické likvidaci. „Se službou Šrotovné zákazníkovi šetříme čas a energii, kterou by musel vynaložit na likvidaci staré televize. Nemusí tak hledat sběrný dvůr, který se často nachází za městem a obvykle má otevírací dobu, která je pro běžně pracujícího člověka nevyhovující. Navíc zákazník může ušetřit až deset tisíc korun při nákupu nové televize. Šrotovné se vztahuje na všechny značky a modely jakéhokoli stáří," vysvětluje Iva Pavlousková mluvčí Datartu. Službu Datart nabízí při nákupu vybraných modelů, které postupně aktualizuje a doplňuje. 

„Služba Šrotovné má také ekologický důvod. Přes slevy na nákup chceme zákazníka motivovat k nákupu nové televize, která má výrazně nižší spotřebu energie. Roční spotřeba elektřiny plazmové televize se rovná spotřebě 8 moderních LED obrazovek. Navíc všechny televize v nabídce jsou již připravené na nový standard vysílání, jsou certifikovány na DVB-T2 od Českých radiokomunikací," doplňuje Iva Pavlousková. Moderní LED televize mají daleko kvalitnější obraz s miliardou barev a s obrovským množstvím detailů. Nabízí také mnoho zábavných funkcí.

Šrotovné na TV

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů