Výbava na hory

Letošní zima zatím lyžařům, snowboardistům i běžkařům přeje. Přinášíme vám pár tipů, které vám pobyt na horách zpříjemní.

01/2017

Základem je samozřejmě teplý čaj z termosky, určitě ale oceníte i další pomocníky: například outdoorovou kameru, která zvěční všechny vaše lyžařské výkony, byť jsou sebevíc extrémní. Pokud na hory vyrážíte s celou partou přátel, budou se vám hodit i vysílačky, díky kterým můžete vzájemně komunikovat, aniž byste museli platit za hovory. Vzhledem k tomu, že se v zimě brzy stmívá, možná oceníte i čelovku – to pro případ, že se venku zdržíte déle nebo vyrazíte na noční jízdu. A po celodenním pobytu na sněhu určitě uvítáte sušáky do bot, díky kterým budete mít své sněhule nebo lyžáky pěkně suché a vyhřáté.

Produktové tipy:

GOPRO HERO5 Black
Kamery GoPro jsou synonymem pro natáčení extrémních sportů a adrenalinových aktivit. HERO5 Black představuje mistrovský kousek – těšte se na úchvatná 4K videa a 12Mpx fotografie. Redukuje šum a hluk od větru, dá se ovládat hlasem a nabízí funkci stabilizace videa, dotykový displej, Wi-Fi nebo GPS geolokaci. A můžete ji vzít i pod hladinu – do 10 m hloubky je vodotěsná i bez přídavného krytu. 

LAMAX ACTION X8 Electra
Cenově dostupná akční kamera se  4K rozlišením, integrovaným Wi-Fi a LCD se 2 bateriemi a spoustou dalšího příslušenství. 

Termoska Stanley Legendary Classic
Vnější plášť i vnitřní nádoba jsou vyrobeny z nerezové oceli, což zajišťuje její nerozbitnost a dlouhou životnost. Dvouplášťová vakuová konstrukce udrží nápoje horké až po dobu 24 hodin (studené až 32 hodin), termoska je zároveň odolná proti kapající vodě. A díky objemu 1,9 l zbude dost čaje/grogu pro všechny! 

Varta Indestructible
Extrémně odolná LED čelovka je vhodná do obzvlášť náročných podmínek, svítí až 40 hodin, její paprsky  mají rozsah až 24 m, je voděodolná a má pogumovaná napájení. 

Motorola TLKR T80
Tahle vysílačka s dosahem až 10 km s osmi volitenými kanály a deseti vyzváněcími tóny, praktickým LCD displejem a integrovanou LED svítilnou vás nikdy nenechá ve štychu. Součástí balení jsou dobíjecí baterie, které vydrží až 16 hodin provozu. V případě nouze můžete napájet i pomocí AAA baterií. 

Topcom TwinTalker RC-6410
Sada dvou stanic s dosahem až 6 km a možností komunikace přes 8 kanálů je napájena trojicí AAA baterií. Nechybí ani speciální přepínání do režimu pro úsporu energie nebo indikace stavu baterií. 

Vysoušeč SENCOR SDS 8540
Dokáže vysušit nejen běžnou a sportovní obuv, ale i lyžáky nebo brusle. Zabere mu to cca 4 až 6 hodin v závislosti na typu obuvi a vlhkosti a velikost vyhřívacích článků je vhodná i pro boty dětské. 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů