Velikonoční pečení

Nejenže pilně barvíte vajíčka a pečete nejlepšího beránka v širokém okolí, ale zároveň rádi pozvete o velikonočních svátcích celou rodinu na pořádnou hostinu? A samozřejmě nezapomínáte ani na pohoštění pro koledníky? Práci vám usnadní tito kuchyňští pomocníci, které využijete nejen o Velikonocích.

03/2017

Kuchyňský robot Sencor STM 41GR
Díky speciálnímu systému mísení dochází k dokonalému míchání surovin. Ve velké míse (4,5 l) připravíte tolik těsta, kolik potřebujete, a vybrat si můžete z osmi rychlostí. Balení obsahuje tři typy metel, mlýnek na maso, nástavec na uzeniny, kráječ a struhadlo. A jako bonus vám tenhle retro robot v jarní barvě ozdobí kuchyň!

Kuchyňský robot ETA 0023 90050 Gratussino Maxo
Je vysoce výkonný a vydrží vám věky i při velkém zatížení. Funguje na planetárním systému míchání, má osm rychlostí, nádobu o objemu 4,5 l a tři typy metel. Využijete i lis na ovoce, mlýnek na maso, nástavce na uzeniny a cukroví nebo struhadla. Další příslušenství jako mlýnek na mák, kráječ nudlí nebo nástavec na válení těsta si můžete dokoupit. Snadno se používá i udržuje, protože se jednotlivé díly dají mýt v myčce. 

Ponorný mixér Braun MQ535
Je až o 30 % lehčí než běžné tyčové mixéry a úzká měkká rukojeť zajistí pohodlné použití. Díky technologii Power Bell, která kombinuje zvonovitý tvar mixovací nohy a ultra tvrdé nože, nabízí skvělý výkon. S výkonným tichým DC motorem, nerezovou šlehací metlou, dvěma rychlostmi, objemem nádoby 600 ml a sekáčkem 500 ml. 

Pekárna ETA Duplica Vital Plus 2147 90020
Nabízí 14 programů pro výrobu domácího pečiva, dortů, džemů i jogurtů a dva vlastní programy Vital+ a program kvašení. Můžete si i vybrat, jestli si dáte raději světlou, střední, nebo tmavou kůrku. S bohatým příslušenstvím, kapacitou 1,4 kg a funkcí odloženého startu. Pekárna byla vyvinuta ve spolupráci s českým odborníkem na zdravou výživu Otto Reissem. 

Pekárna Tefal PF220838
Můžete si vybrat ze 17 automatických programů (10 tvoří pečivo, 6 sladkosti a 1 pečení) a ze třech zbarvení kůrky. Připravíte s ní mimo jiné i chléb bez lepku, těstoviny, dort nebo třeba zavařeninu. S odloženým startem a kapacitou 1 kg. 

Pečící hrnec ETA Pečenka 0133 90000
Tenhle hrnec vyniká svou všestranností – zvládá vaření, dušení, pečení, zapékání a udržování ideální teploty pokrmů. Navíc nabízí kompaktní rozměry a nízkou energetickou náročnost. Je vyroben z nepřilnavého materiálu, takže jídlo nepřipálíte, má tepelně izolované držadlo, průhledné víko a objem 4,3 litru. 

Vařič vajec SEVERIN Ek 3051
Na jeho mřížce uvaříte 1 až 6 vajec a vařič je vybaven ochranou proti přehřátí, ohřevnou deskou s nepřilnavým povrchem odměrkou s hrotem na vejce a zvukovým signálem ukončení přípravy podle nastaveného stupně vaření. 

Palačinkovač Russell Hobbs 20920-56
Nabízí nepřilnavou 30cm plochu, snadné ovládání teploty i světelný indikátor zapnutí a nahřátí. Součástí balení je i potřebné náčiní na přípravu palačinek. 

Váha Sencor SKS 37GG
Vyniká barevným akrylovým povrchem, snadno se udržuje, ovládá se dotykově a dobrou čitelnost zaručí LCD displej s kontrastním podsvícením. O přesné vážení se postarají 4 senzory, čímž je dosažena přesnost na 1 g. Váží do 5 kg a nechybí ani funkce postupného dovažování a vynulování (TARA), vypnutí při nečinnosti nebo možnost volby jednotek. Součástí balení jsou tři 1,5V mikrotužkové baterie (AAA). 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů