Vánoční dárky si mohou zákazníci vyzvednout ještě na Štědrý den, vrátit či vyměnit od 27. prosince

Kdo nestihne pořídit všechny dárky do posledního adventního víkendu, může je nakoupit ještě na Štědrý den do 12 hodin v prodejnách Datartu, případně si zde vyzvednout zboží objednané z e-shopu www.datart.cz. Od 27. prosince pak mohou lidé nevhodné dárky zdarma vrátit.

„Zákazníkům e-shopu Datartu, kteří nechávají nákupy až na poslední předvánoční týden, doporučujeme využít možnosti vyzvednout si zdarma objednané zboží v některé z našich 94 prodejen. Téměř všechny prodejny máme otevřené i na Štědrý den až do 12 hodin. Na Štědrý den dopoledne rovněž rozvážíme velké spotřebiče a TV naší Datart dopravou,“ vysvětluje Iva Pavlousková, tisková mluvčí Datartu. Při objednávkách v e-shopu Datart vozí velké spotřebiče vlastní Datart dopravou, u které je potřeba udělat objednávku nejpozději do 22. 12. K přepravě malých spotřebičů využívá externí přepravce DPD a Českou poštu. „Pokud si zákazníci nechají zboží z e-shopu zaslat domu nebo do kanceláře, pak jim doporučujeme objednat dárky raději nejpozději do 14. prosince, aby dorazily včas do Vánoc, doplňuje Iva Pavlousková. V případě využití České pošty, je nejzazší termín pro objednávky 18. 12.

O prvním i druhém vánočním svátku budou sice prodejny zavřené, ale v e-shopu již 25. 12. startují povánoční výprodeje. Mezi svátky budou prodejny opět otevřené, na Silvestra bude otevírací doba ve většině prodejen do 14 hodin, v některých až do 18 hodin. Na Nový rok budou všechny prodejny zavřené, zákazníci však mohou nakupovat v e-shopu.

Službu vracení nevhodných dárků poskytuje Datart i letos. „Službu poskytujeme jak na dárky zakoupené v e-shopu, tak v našich prodejnách. Zboží, které bylo u nás zakoupené od 19. 11. 2018 do 24. 12. 2018, je možné vrátit jako nevhodný dárek od 27. 12. 2018 do 13. 1. 2019. Letos na přání zákazníků termín pro vrácení nevhodných dárků prodlužujeme. Nevhodný dárek je možné vrátit v jakékoliv z 94 prodejen Datartu nebo zaslat na adresu Centrálního skladu do Jiren,“ upřesňuje Iva Pavlousková.

 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů