Vánoční dárky si mohou zákazníci vyzvednout ještě na Štědrý den, vrátit či vyměnit od 27. prosince

Kdo nestihne pořídit všechny dárky do vánočního víkendu, může je nakoupit ještě na Štědrý den do 12 hodin v prodejnách Datart, případně si zde vyzvednout zboží objednané z e-shopu. Od 27. prosince pak mohou nevhodné dárky zdarma vrátit nebo vyměnit.

12/2017

„Zákazníkům e-shopu, kteří nechávají nákupy až na poslední předvánoční týden, doporučujeme raději využít možnosti vyzvednout si zdarma objednané zboží v některé z našich prodejen. U objednávek realizovaných do 19. prosince jsme garantovali dodání do Vánoc, dodání zboží objednaného později však již kvůli tradičnímu předvánočnímu kolapsu přepravních služeb garantovat nemůžeme. V rámci Prahy lze také doručení objednaného zboží zajistit kurýrem, a to až do 23. prosince,“ vysvětluje Iva Pavlousková, tisková mluvčí Datart. „Letošní novinkou je také možnost vyzvednutí dárků v Poštomatech České pošty, které jsou určeny pro méně rozměrné zboží a fungují ve dne v noci. Na Štědrý den ještě rovněž rozvážíme velké spotřebiče naší Datart dopravou,“ dodává Iva Pavlousková.

Na Štědrý den má Datart do 12 hodin otevřené i výdejní místo v centrálním skladu. O prvním vánočním svátku budou všechny prodejny zavřené, v tento den ale startují povánoční výprodeje v e-shopu. O druhém svátku vánočním budou otevřené malé pražské prodejny a výdejní místo v centrálním skladu, ostatní větší prodejny zůstanou kvůli zákonnému omezení zavřené. Mezi svátky budou všechny prodejny i výdejní místo v centrálním skladu otevřené jako ve všední dny, na Silvestra bude otevírací doba ve většině prodejen do 14 hodin, v některých až do 17 hodin. „Na Nový rok budou všechny prodejny zavřené, zákazníci však mohou nakupovat v e-shopu,“ doplňuje Iva Pavlousková.

Dárky, které obdarovaní nevyužijí, je možné zdarma vrátit od 27. prosince do 6. ledna. „Ihned v prodejně jim vyměníme nevhodný dárek za jiné zboží, vystavíme dárkovou kartu nebo vrátíme peníze. Dárky mohou být vráceny v kterékoliv naší prodejně, nebo je lze zaslat na adresu centrálního skladu,“ upřesňuje Iva Pavlousková s tím, že loni zákazníci nejčastěji vraceli mobilní telefony a malé kuchyňské spotřebiče, u kterých hraje důležitou roli barva a zákazníci často jen sáhli po jiném barevném provedení.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů