Vánoce 2016 v Datartu

Počet zákazníků v prodejnách Datart roste před Vánoci každým dnem. Největší nápor ale Datart teprve očekává, proto posiluje počty zaměstnanců jak v prodejnách, tak v logistice. U zboží objednaného do 21. 12. 2016 v e-shopu Datartu s doručením domu nebo do práce garantuje společnost dodání do Vánoc. Zákazníci si mohou také zdarma vyzvednout zboží v prodejnách, které mají otevřeno i na Štědrý den. Zde jim navíc poradí proškolení prodavači s výběrem vhodného dárku, zákazníci si zboží mohou prohlédnout a ihned odnést.

Hity letošních Vánoc
„Největším hitem třetího adventního víkendu byly v Datartu jednoznačně herní konzole, které se prodávaly po stovkách kusů. Bestsellerem se stala herní konzole PS4 s cenou pod 6 a půl tisíc korun,"  říká Iva Pavlousková, tisková mluvčí Datartu.

Velký zájem je před Vánoci také o televize, outdoorové kamery, kávovary, mixéry a kuchyňské roboty, mezi nimiž se stal bestsellerem robot Gratus české značky ETA. Další velkou skupinou s velkým nárůstem prodejů jsou mobilní telefony, největší zájem je o modely Apple, Lenovo a Samsung. Velmi oblíbené  jsou také produkty péče o tělo – fény, kulmy, žehličky na vlasy, zubní kartáčky, zastřihovače, holící strojky atd. Je zde vidět trend, že se Češi o sebe čím dál více starají.

Otevírací doba
Až do 23. prosince má všech 33 prodejen Datartu otevřeno každý den od 9 do 21 hodin, na Štědrý den pak do 12 hodin. 25. 12. a letos poprvé s platností nového zákona i 26. 12. budou prodejny zavřené. 26. 12. bude otevřeno pouze výdejní místo v centrálním skladu od 9 do 20 hodin. 27. 12. odstartují ve všech prodejnách povánoční slevy. E-shop bude fungovat nepřetržitě.

Doprava
„Velké spotřebiče vozíme zákazníkům naší Datart dopravou denně, tedy včetně víkendů, a také letos budeme rozvážet i na Štědrý den. Zboží vyneseme až do bytu, zapojíme a odvezeme případně i starý spotřebič. Následně po sobě vše uklidíme. Vzhledem k tomu, že je ale o dopravu velký zájem, doporučujeme zboží objednávat co nejdříve, ideálně do 15. prosince," říká Iva Pavlousková.

Ostatní zboží, které si zákazník nechá dovézt domů nebo práce, je dobré objednat do 21. prosince. Zdarma je vyzvednutí zboží ve všech prodejnách Datartu nebo na výdejních místech v PONT umístěných na významných vlakových nádražích a na rušných místech velkých měst. Po Praze lze doručení objednaného zboží zajistit také kurýrem, a to až do 23. prosince.

Vrácení nevhodných dárků
„Nemusíte mít obavy, že se netrefíte do vkusu obdarovávaného. V Datartu lze zboží zakoupené coby dárek vrátit hned od 27. prosince. Na přání zákazníků jsme navíc dobu vracení oproti loňsku prodloužili až do 6. ledna. Ihned v prodejně zákazníkům nevhodný dárek vyměníme za jiné zboží, dárkovou kartu nebo vrátíme peníze," informuje Iva Pavlousková.

Tato služba platí pro nákupy realizované od 1. 12. 2016 do 24. 12. 2016 s dokladem o koupi v prodejnách nebo na e-shopu Datart. Zboží musí být nepoškozené, v původním obalu a obsahovat kompletní příslušenství.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů