Tipy na vánoční dárky pro děti všeho věku

12/2016

0 – 3 roky
Nejmenší děti uvítají cokoliv pestrého, co ještě neznají. Jejich rodiče zas mají rádi multifunkční hračky, které jejich kojence a batolata zároveň rozvíjejí. Chodítko, hrací podložku nebo odrážedlo oceníte i ve chvíli, kdy právě potřebujete dovařit oběd.

VTECH Chodítko a podložka v jednom
Je vhodné již od 9 měsíců neboli pro dítě, které se už naučilo sedět. Stačí odejmout hrací panel a položit jej na zem. Dítě se pak učí pomocí tlačítek poznávat zvířátka, barvy, zvuky, tvary i čísla. Začal se váš potomek už stavět? Podložku snadno přeměníte v chodítko. 

BUDDY TOYS Odstrkovadlo Bentley GT
Tohoto malého sporťáka si zamilují nejen chlapečci. Unese až 23 kg, pod sedátkem je úložný prostor a cestu malému řidiče zpestří zvuky vydávající volant. Vhodné pro děti od 1,5 roku. 

4 – 11 let
Máte doma budoucího fotografa nebo režiséra? Pořiďte mu dětskou kameru, se kterou natočí veškerá svá dobrodružství. Roste z vašeho potomka potenciální gambler? Radost mu udělá herní konzole a brýle pro virtuální realitu.

VTECH Kidizoom Dětská akční kamera
Potřebuje si váš potomek natočit, jak sjíždí svah nebo se potápí v bazénu? Pořiďte mu akční kameru, která odolá všem aktivitám vašeho malého dobrodruha. Je vodotěsná, dá se přichytit na skateboard i na řidítka a na jedno nabytí vydrží natáčet nepřetržitě až 2,5 hodiny. 

Herní konzole PlayStation 4 Pro
4K rozlišení, díky kterému působí hry ještě reálnějším dojmem, vyšší výkon než standardní PS4, superrychlá Wi-Fi ac a Bluetooth, díky kterým může hrát váš syn nebo dcera nejen na televizoru, ale i na PC, MACu nebo PlayStation Vita. Velkého vylepšení se dočkal i bezdrátový ovladač DualShock 4. Cena konzole je 10 790 Kč.

Samsung Gear VR 2016 Brýle pro virtuální realitu
Tyhle brýle vtáhnou vašeho potomka do děje: stačí mít smartphone s displejem s vysokým rozlišením, který je kompatibilní s brýlemi pro virtuální realitu. Jakmile si je nasadí, vidí svět očima své herní postavy a pohybem hlavy může i dění ve virtuální realitě ovládat. Brýle mají oproti předchozí generaci navíc lepší technické parametry, příjemnější polstrování a ergonomičtější uchycení na hlavě. 

12+ let
Teenageři ocení ještě sofistikovanější dárek, například dron nebo kolonožku. „Pokud chcete dron jen jako hračku, vystačíte s modely kolem 4 až 5 tisíc korun. S drony od 16 tisíc korun můžete už natáčet velmi pěkná profesionální videa," vysvětluje Iva Pavlousková z Datartu.

Dron Denver DCH-600
Tento cenově dostupný dron ocení zejména ti, kteří se teprve učí létat. Mohou jej využít venku i v hale a pořízené záběry se mohou co do kvality srovnávat s těmi ze smartphony střední třídy. Součástí výbavy je i speciální funkce gyroskopu, která napomáhá stabilitě letu. 

Profesionální dron dji Phantom 4
Nové úhly, unikátní záběry rovnou z centra dění a ptačí perspektiva nabízejí přehled nad situací takovým způsobem, že se ani profesionální kameraman s ruční kamerou nechytá. Dji Phantom je mistr nad mistry, zároveň však hledá cesty, jak „pilotní licenci“ zpřístupnit každému. Inteligentní senzory monitorují  okolí tak, aby tenhle luxusní dron do ničeho nenarazil. 

Sluchátka Marley Roar
Ultra jemné náušníky poskytují izolaci od vnějších ruchů, frekvenční odezva se pohybuje mezi 15 Hz a 20 Hz a 1,3 m dlouhý kabel je vyroben tak, aby eliminoval statickou elektřinu, takže výsledný zvuk je jasný a zřetelný. Tato sluchátka ocení každý hudební nadšenec! 

Kolonožka Eljet Premium
Připomíná segway, jen s tím rozdílem, že nemá řidítka. Dvě kolečka poháněná motorem spojená plochým stupínkem fungují na systému mikročipů a gyroskopů, které zajišťují rovnováhu – čidla pod každou nohou bezpečně poznají, kam jezdec zrovna přenáší váhu, a podle toho jede kolonožka dopředu, couvá nebo se otáčí. Maximální rychlost jízdy se pohybuje kolem 16 km/h.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů