Společnost DATART dodání dárků do Vánoc

U zboží objednaného do 21. 12. 20015 v e-shopu DATARTu, firma garantuje dodání do Vánoc. U zboží v celkové hodnotě nad 1 000 Kč mají zákazníci dopravu zadarmo prostřednictvím České pošty nebo přepravní společností DPD. Bez poplatků za dopravu si mohou zákazníci vyzvednout zboží také ve 31 prodejnách a na více než 500 výdejních místech po celé ČR. Obecně DATART zákazníkům doporučujeme zajít do jedné z 31 prodejen v ČR, tady mají zákazníci 100% jistotu, že dárky jejich blízcí dostanou pod stromeček. Navíc v prodejně jim poradí proškolení prodavači s výběrem vhodného dárku, zboží si mohou prohlédnout, vyzkoušet i tzv. osahat.

12/2015

Nákupní horečka odstartuje tento víkend a potrvá až do Štědrého dne, kdy máme všechny prodejny otevřené. Na nápor zákazníků jsme připraveni – máme dostatek zboží v prodejnách a posílili jsme personál jak v logistice, v prodejnách. Zákazníci se nemusí bát u nás nakupovat dárky, protože jim dovolujeme vracet nevhodné nebo stejné dárky, " doplňuje Iva Pavlousková, PR manažer společnosti DATART.

V prosinci zákazníci zatím nejvíce nakupovali mobilní telefony, herní konzole Playstation 4 a Xbox, notebooky, outdoorové kamery, velké TV, powerbanky, výrobky  péče o vlasy a tělo a malé kuchyňské spotřebiče. Letos nakupují lidé více a utrácejí za kvalitnější a luxusnější výrobky. Oproti loňsku nejvíce stoupl zájem o chytré hodinky a automatické kávovary. Prodej oproti loňskému roku stoupl firmě DATART o desítky procent.

Tipy na dárky na poslední chvíli:

Pro všechny:  dárková karta DATART, MP3 přehrávač, Powerbanka, chytrý telefon

Pro děti a mládež: kapesní hra, vzdělávací tablet, sluchátka, selfie – tyče, herní konzole

Pro muže: holicí strojek, zastřihovač, chytré hodinky, cestovní pressovač do auta

Pro ženy: žehlička na vlasy, fén, pressovač

Pro prarodiče: vyhřívací elektrická dečka, sušička na ovoce, zeleninu, houby a bylinky, fotorámeček, 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů