K notebooku Packard-Bell vyhrál Skútr Yamaha Aerox v barvách Valentina Rossiho

„Vypadá famózně,“ řekl Michael Reiner, čerstvý vítěz soutěže společnosti Datart International při pohledu na jeho nový skútr Yamaha.

06/2010

„Druhý notebook do rodiny jsem šel koupit až po poradě s mými kolegy z IT oddělení. Vybaven doporučením na značku Packard-Bell jsem vešel do prodejny Datart, kde se mi vždy věnovali a poskytli mnoho užitečných rad. Nejinak tomu bylo i při konkrétním výběru notebooku, kde mi po vysvětlení jeho plánovaného účelu doporučili nejvhodnější typ. Probíhající soutěž mě pak velmi potěšila a rozhodl jsem se poslat svůj tip,“ vysvětluje pozadí účasti v soutěži M. Reiner.

Soutěž se společností Packard-Bell probíhala od počátku dubna do konce května 2010 a v rámci ní se mohli zákazníci, při zakoupení jakéhokoliv notebooku této značky, zúčastnit soutěže o skútr YAMAHA Aerox. Pak stačilo co nejpřesněji odpovědět na otázku: „Kolik se celosvětově prodalo notebooků Packard-Bell v roce 2009?“

Se svým tipem 2 200 000 ks se nejblíže dostal Michael Reiner z Prahy, který se tak stal oprávněným vítězem i majitelem nejsportovnějšího skútru Yamaha z jeho nabídky. Skútr byl předán zástupcem společnosti Yamaha a vedoucím pražské prodejny Datart na Andělu v nákupním centru Nový Smíchov.

 

Soutěže jsou pravidelně zveřejňovány na webových stránkách www.datart.cz i www.datart.sk, fanouškům na Facebooku (www.facebook.com/DATART.cz) a samozřejmě v každé prodejně.

„Notebook Packard-Bell, konkrétně typ Easynote TJ61-RB-020, je nyní už cca měsíc v plném provozu a své úkoly plní bez jediného zaváhání, což jen potvrzuje, že jsem si vybral dobře,“ dodává na závěr M. Reiner.

Tiskovou zprávu ke stažení a další fotografie naleznete zde

Kontakt pro média:

pr@datart.cz
+420 724 849 841

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů