Ručník, který vám zpříjemní sport i ráno po bujaré oslavě

N.rit Cool Towel Single a N.rit Cool Towel Twin jsou malé ručníky, které zajistí příjemné osvěžení. Jejich materiál z inteligentních polymerů promění vodu a pot na chladicí obklad. V létě ručník ochladí a v zimě zahřeje.

08/2016

„Použití chladicího ručníku zabere pouze pár vteřin. Ručník stačí namočit pod tekoucí vodou, vyždímat a protřepat ve vzduchu. Opětovného ochlazení pak lze dosáhnout už jen samotným protřepáním. Při bolesti hlavy se tak vyhnete častému a opakovanému vstávání z postele k umyvadlu, stačí jen šátek sundat z hlavy, zatočit s ním a opět přiložit," vysvětluje Iva Pavlousková, tisková mluvčí Datartu.

Zatímco v létě N.rit Cool Towel příjemně chladí, využijete je i v zimě nebo po zranění. Pokud ručník namočíte v horké vodě a vynecháte krok s protřepáním, dokáže dlouho udržet i vysokou teplotu. Oceníte to například při ohřívání pohmožděnin nebo prokrvení ztuhlého krku.

N.rit Cool Towel je vyroben z 92 % z polyesteru, zbylých 8 % tvoří spandex. Díky tomu je elastický a vhodný pro využití při sportu. Udržení chladu či tepla umožňuje materiál Cool-X, který vstřebává vlhkost a nechává ji rychle odpařovat, čímž se vstřebává tělesné teplo. Funguje naprosto bez chemie, lze jej prát opakovaně v pračce.

N.rit Cool Towel ochladí oproti okolní teplotě zhruba o 3 °C, což na dojem zchlazení stačí a nehrozí přitom nežádoucí účinky jako u přechodu mezi vydatně klimatizovanými místnostmi a parným venkem.

Ručníky N.rit jsou na výběr ve verzi dvouvrstvé a jednovrstvé. Verze Twin přitom značí luxusní dvouvrstvé provedení rozšířené o savou vrstvu k otírání potu. Svými rozměry 20 × 100 cm jsou N.rit Cool Towel Single a N.rit Cool Towel Twin ideální pro použití na krk, hlavu, předloktí a další části těla. Složený se navíc ručník vejde i do pouzdra od brýlí.

Oba typy jsou k dostání v několika barevných variantách v prodejnách Datart nebo na e-shopu. N.rit Cool Towel Single za 245 korun a N.rit Cool Tower Twin za 345 korun.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů