Datart otevřel v Piešťanech svou desátou prodejnu na Slovensku

V sobotu 15. května byla slavnostně otevřena prodejna Datart v komplexu piešťanského Auparku. Stala se tak již desátou prodejnou tohoto řetězce ve Slovenské republice. Piešťanští zákazníci si v nové prodejně Datartu budou moci vybírat z kompletní škály sortimentu tohoto specialisty na spotřební elektroniku.

05/2010

Piešťanská prodejna Datart nabízí na rozloze cca 500 m2 úplnou škálu sortimentu spotřební elektroniky - od audio/video techniky, přes výpočetní a mobilní přístroje, pračky a sušičky až po kuchyňské spotřebiče. Pro místní zájemce o nákup elektroniky od specializovaného prodejce Datart znamená otevření prodejny citelnou úsporu času i nákladů na dopravu - dosud totiž bylo třeba za nabídkou, službami a vyškoleným personálem Datartu dojíždět do Trenčína či Nitry. V sortimentu piešťanské prodejny nechybí ani nejnovější modelové řady televizorů a Blu-ray přehrávačů s podporou prostorového 3D obrazu, který mohou návštěvníci Datartu ozkoušet doslova „na vlastní oči“.

Kromě možnosti vybírat z kompletního sortimentu Datartu budou piešťanští zákazníci samozřejmě moci využívat i nadstandardních doplňkových služeb, které tato společnost nabízí a mezi kterými nechybí ani doprava či základní instalace spotřebičů, v obou případech poskytovaná zdarma. Prodejna v Piešťanech bude otevřena sedm dní v týdnu od 9 do 21 hodin a v rámci zahajovací kampaně v její nabídce naleznou návštěvníci i vybrané produkty za extra příznivé akční ceny. Prvních pět set zákazníků navíc v rámci zahájení provozu obdrželo poukázku na nákup v hodnotě 10 Eur.

Prodejna v piešťanském Auparku je již desátou prodejnou společnosti Datart na Slovensku, přičemž první slovenská prodejna byla otevřena v roce 2000 v Polus City Center v Bratislavě. Společnost Datart patří mezi přední prodejce spotřební elektroniky v České republice i na Slovensku, přičemž jejím krédem je poskytovat svým zákazníkům nejlepší ceny, nejlepší sortiment a nejlepší služby.

Tiskovou zprávu naleznete a obrazovou dokumentaci naleznete zde:

Kontakt pro média:

David Litvák
pr@datart.cz
+420 602 339 999

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů